Angle down Atgal

Vilkaviškio rajono LMS padalinio ir savivaldybės mokinių tarybų mokymai

Sausio 11-12 dienomis vyko Vilkaviškio rajono LMS padalinio ir savivaldybės mokinių tarybų mokymai. LMS ir rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba skatino gerinti mokinių savivaldų tarpusavio bendradarbiavimą, padėti stiprėti iš vidaus, kokybiškai spręsti iškylančias problemas ir daugiau sužinoti apie savanorystės galimybes.

Dalyvavo 51 moksleivis, atstovaujantss 14 Vilkaviškio rajono savivaldybės mokinių savivaldas.

Mokymų lektorės: Klėja Merčaitytė (Lietuvos moksleivių sąjungos regioninių reikalų koordinatorė), Kamilė Pašukytė (Lietuvos moksleivių sąjungos Nacionalinės komunikacijos koordinatorė), Greta Gelgotaitė ir Mingailė Ružytė (VšĮ „Jaunimo ambasadoriai“).

Per vykusias lektorių paskaitas moksleiviai kalbėjo apie stereotipus, kaip jų atsikratyti, tai pat Mingailė papasakojo apie savanorystę, pristatė kaip ji pradėjo savo kelią savanorystėje.

Turėjo diskusiją apie Vilkaviškio rajono mokyklų veiklą, kaip atsižvelgiama į mokinių nuomonę bei interesus. Vyko simuliacija ,,Atsakomybių pasiskirstymas komandoje’’, sužinojo kaip teisingai vykdyti LMS veiklos planą, turėjo atskiras diskusijas su LMS savanoriais bei MS nariais. Išsikėlė LMS komandos tikslus, kuriuos realizuosime šiais metais, bei kartu spręs iškilusias problemas.

Dėkojama Vilkaviškio rajono savivaldybei už suteiktą galimybę dalyvauti puikiuose mokymuose.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite