Angle down Atgal

Vilkaviškio rajone – du nauji COVID-19 atvejai

Vilkaviškio rajono meras A. Neiberka savo socialinių tinklų paskyroje pasidalijo žinia, kad vakar rajone užfiksuoti dar du nauji COVID-19 atvejai.

„Pagal Nacionalinio visuomenės sveikatos centro pateiktus paskutinius duomenis šiandien Vilkaviškio rajone užfiksuoti du nauji susirgimo koronavirusu atvejai.

Susirgę asmenys buvo socialiai aktyvūs, galimai turėjo nemažai tiesioginių kontaktų, todėl šiuo metu yra atliekami epidemiologiniai atvejų tyrimai, nustatomi aukštos rizikos kontaktai. Neramina tai, kad situacija mūsų rajone gali iš esmės keistis.

Priminsiu, kad atliktų epidemiologinių tyrimų rezultatai skelbiami NVSC svetainėje. Juos galite rasti čia https://nvsc.lrv.lt/…/covid-19-atveju-epidemiologinio-tyrim…

Tik atkreipsiu dėmesį, kad dėl didelio susirgusiųjų skaičiaus, tyrimų rezultatų duomenys šiek tiek vėluojami įkelti, bet su aukštos rizikos kontaktais NVSC specialistai nedelsiant susisiekia asmeniškai.

Labai prašome gyventojų atsakingai laikytis visų saugumo rekomendacijų, kiek įmanoma vengti nebūtinų kontaktų, viešose, uždarose vietose dėvėti veido apsaugos priemones, laikytis rankų, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo ir saugoti vieniems kitus.“ – teigiama mero įraše. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite