Angle down Atgal

VIKO Kultūrinės veiklos vadybos studijų programos studentai stiprina kultūrą

Studentai kviečia auginti kultūrą – ąžuolo stiprumo. 2022 m. gegužės 27 d. į Vilnių iš įvairių Lietuvos vietovių susirinko Kultūrinės veiklos vadybos studijų programos sesijinių studijų pirmo kurso studentai, kurių idėja ir tikslas – pasodinti ąžuolą Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto kiemelyje ir taip prisidėti prie tvarios Lietuvos kūrimo.

„Svarbiausias ir labiausiai gerbiamas medis Lietuvoje visais laikais buvo ąžuolas. Ąžuolas nuo seno Lietuvoje laikomas šventu medžiu-paminklu, stiprumo ir tvirtumo simboliu bei visų kartų buvo pagarbiai saugomas“, – sakė Jonas Staselis, asociacijos „Ąžuolas – Lietuvos medis“ ambasadorius, Kultūrinės veiklos vadybos studijų programos studentas. Kad ąžuoliukams būtų jauku ir saugu augti, studentai ir renginio svečiai pritariant vaidilos Gedimino Žilio kankliavimui, niūniavo lopšines, siuntė palinkėjimus ir dalinosi užplūdusiomis geromis emocijomis.

Renginys netgi pranoko visų lūkesčius: projektas išsiplėtė – pasodinome net tris ąžuolus, įsipareigodami savo veikla sustiprinti Lietuvos kultūrą. Auginkime kultūrą ir VIKO MTF ąžuoliukus – mūsų tradicijų ir kultūros simbolius, tikėkime, kad ąžuolai suteiks impulsą kiemeliui plėstis ir taps nauja studentų lankoma vieta, kurioje bus įgyvendinta daug puikių kultūros iniciatyvų. Kviečiame bendradarbiauti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite