Angle down Atgal

Vienas iš Kęstučio Tubio advokatų – superžvaigždė

Vienas iš buvusio Anykščių rajono mero Kęstučio Tubio advokatų Giedrius Danėlius, pasirodo dirba ir dar garsesnėse bylose. O dėl vienos iš jų turi ir rimtų nemalonumų.

"Advokatui Giedriui Danėliui, kuris trečiadienį teisme Vilniuje garsiojoje politinės korupcijos byloje toliau gynė verslininką Raimondą Kurlianskį, netrukus gali tekti pačiam aiškintis dėl kaltinimų Ispanijoje. Buvęs Klaipėdos apygardos prokuratūros vadovas, tik per plauką teisingumo ministru netapęs G.Danėlius Ispanijos teisėsaugos akiratyje atsidūrė, kai atskridęs į Tenerifės salą pateko į šią vasarą mirusiam vienam turtingiausių Lietuvos verslininkų 61 metų Raimondui Karpavičiui priklausiusį namą. Ispanijos teismas yra gavęs pareiškimą dėl advokato G.Danėliaus veiksmų, nesuderinamų su Advokatų garbės kodeksu, ir įsiveržimo į privačią valdą. Sprendimas turėtų būti paskelbtas šiomis dienomis.

G.Danėlius Tenerifėje buvo atsidūręs kaip R.Karpavičiaus našlės X.Y. advokatas. Šio teisininko klientė su buvusia verslininko žmona Audrone Karpavičiene bylinėjasi dėl turto. Kaip praėjusį šeštadienį rašė dienraštis „Lietuvos rytas“, sunkiai sirgdamas R.Karpavičius 2018 metų kovo 5 dieną testamentu savo turtą, kurio vertė gali siekti iki 100 mln. eurų, paliko naujajai žmonai kaunietei X.Y. ir broliui Henrikui Karpavičiui." – rašo lrytas.lt ("Milijonieriaus R. Karpavičiaus našlės advokatui – bėdos Ispanijoje"; Laima LAVASTĖ; 2019 09 12)

Vidmantas ŠMIGELSKAS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite