Angle down Atgal

Vestuvinis tortas – būtinas šventės akcentas

Nėra vieno atsakymo kalbant apie tai, koks turėtų būti tobulas vestuvinis tortas. Juk akivaizdu, kad toks skanėstas renkamas pagal jaunųjų skonį – rinkimai dažnai reikalauja ne vieno torto ragavimo ne vieną savaitę.

Tortas neprivalo būti ekstravagantiškas, didelis ar labai puošnus. Galima teigti, kad tortas atspindi vestuves – jei jos nedidelės, privačios, intymios, tai pagrindinis šventės skanėstas bus kuklesnis, mažesnis, o didelėse vestuvėse matysite tikrą šventės puošmeną, tortą, kurio turi užtekti kiekvienam svečiui.

Vestuvių tortų skonių įvairovė taip pat stulbina, tačiau jaunieji dažnai renkasi šviesius, lengvus, jogurtinius tortus su įvairiausiais papuošimais. Ši diena skirta visoms nuodėmingoms saldumynų idėjoms, todėl jeigu slapta varvinate seilę dėl kokios nors saldžios, pakvaišusios fantazijos, vestuvių diena yra puiki proga leisti sau „nusidėti“.

Dviejų ar trijų aukštų vestuviniai tortai yra populiarus sprendimas. Ir ne veltui – kad ir kaip bebūtų, tortas vis tiek yra vestuvių stalo akcentas, derinamas ir prie puošybos elementų, ir prie nuotakos suknelės, o jo išvaizda, dydis ir saldumas dažnai laikomas jaunųjų bendro gyvenimo simboliu. Žinoma, tikėjimas prietarais yra kiekvieno asmeninis pasirinkimas, tačiau gardus tortas – būtinas šiai nuostabiai meilės šventei.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite