Angle down Atgal

Veiklios moters abc: Kaip kurti laimingą gyvenimą siekiant savo tikslų?

Kiekvienam iš mūsų svarbu rasti savo gyvenimo kelią. Atradus tenka ir vėl iš naujo deliotis prioritetus: šeima ar pasirinkta veikla? Sėkmės lydimi žmonės kone vienu balsu kalba, kad be didelio noro ir užsispyrimo nieko nebūna. Pasiekus savo išsvajotos karjėros piką – ne viena veikli moteris išgyvena pasirinkimo dilemą. Alina Bekiš viena tokių.

Sėkmingai savo veikloje besisukanti moteris atvira – karjera jai sunkiai suderinama su šeima. Alina Bekiš ryžosi atverti savo širdį ir su panašaus likimo moterimis pasidalinti savo veiklios moters abc kuris, kaip tikima bus naudingas ir kitoms sėkmingai bandančioms suderinti veiklą ir šeimą.

Foto: G.Photo Gerda Putnaite
Foto: G.Photo Gerda Putnaite

Kaip atpažinti tai, ką nori veikti gyvenime?

Manau šį klausimą kiekvienas turi užduoti savo viduje, nes vieno aiškaus atsakymo nėra - tu negali žinoti, ką norėsi veikti kažkada vėliau. Tu žinai, ką nori daryti dabar, kad rytojus būtų geresnis.

Turime save bandyti daugelyje veiklų, kad atrastume būtent tai, kas yra miela širdžiai, tai kas veža, prideda jėgų, įkvepia ir motyvuoja. Jeigu ryte tu nori keltis, nes žinai, kad laukia kupina įdomios veiklos diena - judi tinkama linkme.

Kaip manote nuo ko priklauso gyvenimo pasirinkimai?

Visas mūsų gyvenimas susideda iš pasirinkimų ir jie priklauso nuo daugelio veiksnių, dažnai nuo aplinkos, šeimos įtakos, nuotaikos, vidinės stiprybės ir charakterio bruožų.

Geriausia, jeigu žmogus atranda savyje vidinės stiprybės priimti sprendimus vadovaudamasis savo nuojauta, protu ir jausmais. Tokie sprendimai dažniausiai būna teisingi.

Esate veikli moteris, kaip viską spėti nenuskriaudžiant šeimos?

Visko spėti neįmanoma, bet verta išdėstyti prioritetus. Skirti lako ne tik karjerai, bet šeimai ir vaikams. Taip pat svarbu, kad tas skirtas laikas būtų kokybiškas, pilnai atsidavus jiems, o ne sėdint telefone ir tvarkant einamus darbus.

Vaikai greitai užauga, tad būtina juos mylėti dabar, nebandant dėmesio kompensuoti dovanomis, nes artumo ir šilumos negali pakeisti niekas. Būtina skirti laiko ir mylimam žmogui, pabūti dviese, nes šeima tai ne tik vaikai.

Patarkite, kaip išsaugoti santykius, kai šiais laikais skyrybos tapo kone mada?

Santykiai tai darbas, kurį turi dirbti abu. Jeigu iš pat pradžių vienas iš partnerių nusprendžia, kad iki vestuvių pasistengs, o vėliau, galės atsilaiduoti ir nepuoselėti santykių - tai toks požiūris iš karto pranašauja skyrybas.

Reikia išsaugoti balansą tarp darbo, šeimos ir naujų pareigų. Nepamirškime ir po vestuvių būti švelnūs ir dėmesingi, maloniai stebinti partnerį ir dėti pastangas, kad santykiai liktų tvirti ir ilgalaikiai.

Sakykite, kaip kurti savo sėkmės istoriją?

Dirbti, dirbti ir dar kartą dirbti. Visos sėkmės istorijos yra skirtingos, bet jos turi šį tą bendro - bet kuriuo atveju, pagrindinis herojus ilgai ir sunkiai dirbo, tam, kad pasiektų, tai ką turi dabar.

Veiklios moters Abc: kaip išlaikyti sėkmę rankose ir būti laimingai?

Mielai pati pasinaudočiau tokia instrukcija. Mano manymu, laimė atsiranda tada, kai žmogus yra patenkintas tuo, ką veikia gyvenime, su kuo eina per gyvenimą ir ką pasiekia gyvenime. O sėkmės išlaikyti nereikia, užtenka pasinaudoti ja tam tikrose situacijose.

Jeigu kažkas paklaustų kas esi? Kaip save pristatytum?

Esu šeimos žmogus, atradęs save. Esu laiminga moteris, nes galiu daryti tai ką noriu ir šalia turiu tuos, kuriuos myliu.

Kaip manote, kodėl šiais laikais šeima nebėra vertybė ir kas mumyse turi keistis?

Aš nesutinku su šia fraze. Man šeima visada buvo ir bus vertybė, gal kiti kažkiek ją nuvertina, bet ar nuo to jie yra laimingesni? Turėtų keistis prioritetai, žmonės dažnai ieško trumpalaikio pasitenkinimo, o vertėtų sutelkti jėgas ties ilgalaikiais, laimingais santykiais.

Kaip manote, iš ko susideda laimingos moters gyvenimas?

Mano manymu, laimingos moters laimės formulė susideda iš mylinčio vyro, mėgstamos veiklos, būrio vaikų ir dar kai ko (čia jau sprendžia kiekviena moteris individualiai).

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite