Angle down Atgal

Vasaros robotikos stovykloje vaikai pasijaučia kosmoso inžinieriais

Šiaulių rajono Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijoje visą šią savaitę veikia vasaros dienos robotikos stovykla pradinių klasių ir priešmokyklinio ugdymo vaikams. Tokia robotikos stovykla Šiaulių rajone organizuojama pirmą kartą, ją organizuoja progimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Daiva Samuilienė ir informacinių technologijų mokytojas metodininkas, Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narys Rolandas Samuila bendradarbiaujant su neformalaus švietimo įstaiga – VšĮ „Robotikos akademija“.

Stovykla veikia visą darbo dieną nuo 8 iki 17, ją lanko 12 vaikų iš Kuršėnų bei kitų miestų. Registruotis į robotikos stovyklą galėjo vaikai ir ne gyvenantys, o tik vasarojantys Kuršėnuose.

Stovykloje apsilankęs Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Česlovas Greičius atvežė vaikams saldžių dovanų, vaikai rodė svečiui, kokių robotų sukūrė ir kaip juos moka valdyti.

Stovyklos vadovė Daiva Samuilienė pasakojo, kad visa stovykla organizuojama kosmoso tematika, vaikai mokosi programuoti, susipažįsta su kosmoso, kosmonautikos terminais, kosmonautų gyvenime kosminiame laive, kai vaikai per žaidimą mokomi ne tik programavimo, konstravimo, robotikos, bet ir laiko planavimo, judrių žaidimų, emocijų valdymo ir kitų svarbių dalykų.

Kosmoso tema, pasak stovyklos vadovų, vaikams yra labai įdomi, vaikai ne tik konstruoja robotus – kosminius laivus, bet ir mokosi mankštintis, valgyti, valdyti emocijas, kaip kosmonautai.

Vaikai pasakojo, kad jiems robotikos stovykloje labai patinka: „Čia robotikos akademija, o mes akademikai ir kosmoso inžinieriai“. Vaikai mokosi programuoti, jų sukurti žaislai gali judėti, lenktyniauti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite