Angle down Atgal

Vasariški orai dar palepins – grįš didesnis karštis

Antroje savaitės pusėje orai palaipsniui šils, nors iš praplaukiančių debesų vietomis ir palis, gausesnių kritulių galima tikėtis tik sekmadienį. Bet prieš tai vasara dar palepins itin šiltais orais: gražios ir malonios bus penktadienio ir šeštadienio dienos.

Šiandien šalyje didesnių pasikeitimų nenumatoma: pro debesis žvilgčios saulė, kur ne kur gali truputį palyti. Vyraus nestiprus šiaurės rytų krypties vėjas. Vilniuje ir Kaune dieną bus apie 24 laipsnius šilumos. Šiauliuose, Panevėžyje ir Klaipėdoje oras šils iki 23 laipsnių.

Penktadienį termometrų stulpeliai kils aukščiau. Nakties valandomis vietomis suboluos rūkas. Kai kur šiaurės rytinėse šalies vietovėse gali trumpai palyti. Temperatūra svyruos tarp 12–18 laipsnių šilumos, gaiviausia bus šiaurės vakarinėje šalies dalyje. Dienos metu bus šilčiau nei ketvirtadienį, danguje jau daugiau laiko praleis saulė. Vietomis, didesnė tikimybė šalies rytuose, iš praplaukiančių debesų šiek tiek palis. Vyraus silpnas rytų, šiaurės rytų krypties vėjas. Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje temperatūra šoktels iki 25, Kaune iki 26 laipsnių. Klaipėdoje oras šils iki 24 laipsnių. Pietinėje šalies dalyje bus apie 27–28 laipsnius karščio.

Šeštadienį bus dar karščiau, vyraus menkas debesuotumas. Pūs kiek juntamesnis pietų krypties vėjas. Naktį kai kur nusidrieks rūkas. Temperatūra svyruos tarp 12–17 laipsnių šilumos. Dienos metu didesnėje šalies dalyje vyraus ramūs ir saulėti orai, tik pajūryje debesų gretos bus didesnės. Po pietų, vakarėjant čia prapliups lietus, numatoma perkūnija. Sustiprės vakarų, pietvakarių krypties vėjas. Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje oras sušils iki 26, Kaune iki 27 laipsnių. Klaipėdoje bus apie 25 laipsnius šilumos. 

Sekmadienio naktį iš vakarų pajudėjusi kritulių ir perkūnijos juosta palaipsniui slinks rytų link. Temperatūra išsilaikys gan aukšta ir sieks 17–20 laipsnių šilumos. Dienos metu vakariniuose šalies rajonuose vyraus pragiedruliai, o krituliai ir perkūnija numatomi likusioje šalies dalyje. Pūs apysmarkis vakarų, pietvakarių krypties vėjas. Vilniuje ir Panevėžyje oras šils iki 22 laipsnių. Kaune ir Šiauliuose bus apie 23, Klaipėdoje apie 21 laipsnį šilumos.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, ateinančios savaitės pradžioje vyraus maloni šiluma, bus daugiau pragiedrulių, protarpiais palis. Apie savaitės vidurį atvės, dažniau palis. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite