Angle down Atgal

Vasario 7-oji: vardadieniai, astrologija

Vasario septintoji, penktadienis – 38-oji metų diena (penktoji 6-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 328 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Augutė, Augutis, Jomantas, Jomantė, Jomilas, Jomilė, Ričardas, Romas, Romualda, Romulas, Romulė, Vilgauda, Vilgaudas, Vilgirda, Vilgirdas;

rytoj: Daugvilas, Daugvina, Daugvinas, Daugvilė, Dromantas, Honorata, Saliamonas, Salys;

poryt: Algė, Apolonija, Erika, Erikas, Joviltas, Marijus, Odeta.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.00, leidžiasi 17.07. Dienos ilgumas – 09.07.

Šiandien – šeštoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Vengdami problemų niekada nebūsite tas, kuris jas įveikė“ (R. Bachas).

***************

Astrologinė prognozė vasario 7-ajai, penktadieniui

AVINAS. Intensyvūs darbai, viešas dėmesys šiandien jus ypač vargins. Galimi priekaištai, tuomet teks aiškintis, teisintis, nors galite jaustis visiškai nekalti. Jei grįšite po darbo sudirgę, drumsite ramybę šeimoje.

JAUTIS. Turėsite daug pokalbių telefonu, rašymo, skaičiavimų ar pan. Siekite harmonijos santykiuose su giminėmis, kaimynais, neklausykite ir neskleiskite apkalbų. Saugokite asmeninius daiktus, techniką.

DVYNIAI. Sugebėsite sumaniai derėtis, įtikinti. Nepaisant to, išleisti pinigus šiandien galite netinkamai. Galite su nerimu pastebėti, kad kai kurie ryšiai, įsipareigojimai darosi jums nuostolingi.

VĖŽYS. Dvasinė jūsų būsena bus nestabili, nenoriai bendrausite. Jūsų jautrumas gali susidurti su pašnekovų netaktu, reiklumu, griežtumu. Jausitės spaudžiami, kontroliuojami.

LIŪTAS. Tikriausiai jus vargins įvairūs įtarimai ir abejonės arba būsite nusivylę atliktu darbu. Galbūt nekaip jausitės dėl sveikatos sutrikimo. Pasistenkite gerai pailsėti, nesinervinkite, jei išgirsite, kad kažkas apkalba jus ar jums svarbų žmogų.

MERGELĖ. Jeigu gebate bendradarbiauti, ši diena jums bus įdomi ir produktyvi. Kita vertus, klausimai, susiję su vaikais, spręsis nelengvai. Galite sulaukti priekaištų dėl jų nepriežiūros.

SVARSTYKLĖS. Bus nelengva racionaliai bendrauti, tartis dėl konkrečių dalykų. Galite susidurti su aplinkinių nenoru taikstytis su jūsų trūkumais. Tikėtina, kad bus kritikuojamas jūsų stilius, gyvenimo būdas.

SKORPIONAS. Šiandien neblogai jausitės neįprastoje aplinkoje, tarp nepažįstamų žmonių. Jausite jų susidomėjimą jūsų asmeniu. Tačiau to beveik neverta tikėtis iš artimiausių žmonių.

ŠAULYS. Su buhalterija, mokesčiais, draudimu, paveldėjimu ar kitais finansiniais įsipareigojimais susiję reikalai šiandieną veikiausiai bus prioritetiniai. Na, o vakaras audrins meilės jausmus.

OŽIARAGIS. Tikėtinas emocinis stresas, o gal net santykių nutrūkimas, jeigu nevaldysite savo nepasitenkinimo ir netaktiškai kritikuosite kitus. Jūsų noras kažką keisti asmeniniuose santykiuose kitą pusę gali ne juokais bauginti.

VANDENIS. Pasistenkite, kad šios dienos dienotvarkė būtų kuo kuklesnė. Dirbkite kiek reikia, tačiau ne savo ar kitų sveikatos kaina. Nebūkite smulkmeniški ir netolerantiški aplinkinių atžvilgiu.

ŽUVYS. Bus malonu jaustis mylimais, reikalingais. Tik venkite piktnaudžiauti kitų žmonių draugiškumu, kažko ultimatyviai reikalauti iš mylimo žmogaus, vaikų ir pan.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite