Angle down Atgal

Vasario 26-oji: vardadieniai, astrologija

Vasario 26-oji – Gavėnios pradžia. Pelenų diena.

Kitą dieną po Užgavėnių prasideda gavėnia, trunkanti iki Velykų, šiuo laikotarpiu skatinamas pasninkavimas. Pirmoji diena po Užgavėnių dar vadinama Pelenų diena. Šią dieną bažnyčiose būdavo šventinami pelenai, gauti sudeginus praėjusių metų verbas. Pelenai barstomi žmonėms ant galvų primenant krikščionišką tiesą: „Iš dulkės gimei, dulke ir pavirsi“. Pelenų paprastai tikintieji parnešdavo ir namo – namiškiams ant galvų pabarstyti. Ši diena laikoma ir pirmąja pavasario diena, mat Užgavėnių metu būna išvaroma žiema.

Nuo šios dienos prasideda gavėnios periodas, kai negalima valgyti mėsos. Jis trunka iki pat Velykų. Sakoma, kad šiuo periodu negalima valgyti mėsos, o tik tai, kas nuo Užgavėnių tarp dantų liko.

Vasario dvidešimt šeštoji, trečiadienis – 57-oji metų diena (trečioji 9-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 309 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Aleksandra, Aleksandras, Aleksas, Aleksė, Aleksius, Aleksys, Alė, Aurimė, Izabelė, Joginta, Jogintas, Jogintė, Sandra;

rytoj: Gabija, Gabrielius, Ginvilas, Fortūnatė, Fortūnatas, Leandras, Mandravas, Mandravė, Skirmantė;

poryt: Draudvilas, Draudvilė, Osvaldas, Ramona, Ramonas, Roma, Romana, Romanas, Valdas, Vilgarda, Vilgardas, Vilgardė, Žygimantė.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.19, leidžiasi 17.46. Dienos ilgumas – 10.27.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Garbė ir ramybė viename guolyje nemiega“ (M. Montenis).

***************

Astrologinė prognozė vasario 26-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Šiandien derėtų būti itin santūriems ir draugiškiems su aplinkiniais, nes kitam žmogui padaryta skriauda grįš jums patiems. Komercinius ir prekybinius sandorius sudarinėkite labai apdairiai.

JAUTIS. Turėsite nemažai rūpesčių. Išgirsite įvairių nuomonių jus dominančiais klausimais, ir tai dar labiau sujauks jūsų supratimą apie tai, kaip geriau pasielgti.

DVYNIAI. Jūsų reakcija bus sulėtėjusi, todėl vargins greitas tempas, kitų žmonių reiklumas, dalykiškumas. Pažįstamas žmogus gali jūsų prašyti abejotinos paslaugos arba mėginti įpiršti nevertingą prekę.

VĖŽYS. Tikriausiai atsiras kliūčių, dėl kurių teks koreguoti nusibrėžtus planus. Susitikimai, pokalbiai su draugais, pažįstamais kažkiek padės jums susivokti savyje ir situacijoje, tačiau to per mažai, kad pavyktų priimti teisingus sprendimus.

LIŪTAS. Nelengva bus susitarti dėl dalykinių sprendimų. Nesklandžiai judantys darbai pasiglemš didelę dalį jūsų energijos. Būtų gerai, jei sugebėtumėte įtraukti į veiklą tinkamus žmones. Jų dėka gali pavykti atlikti tai, kas atrodė neįmanoma.

MERGELĖ. Pokalbis su specialistu, įdomiu pažįstamu gali paskatinti sutvarkyti dokumentus, juridinius ar finansinius formalumus. Tačiau galite sulaukti ir nemalonių pastabų, kritikos.

SVARSTYKLĖS. Nelengvai seksis pasidalinti įtakos sferas, derėtis, rasti rėmėjų. Dėl aferų, pinigų, išlaidų galimi nemalonumai ar šiaip įtampa. Galbūt naujai įvertinsite santykius su žmonėmis, kuriuos seniai pažįstate.

SKORPIONAS. Jūsų reikalų eiga stipriai priklausys nuo kitų žmonių nusiteikimo, palankumo ir įvertinimo. Situacija parodys, kas stipresni ir gudresni – jūs ar jūsų konkurentai. Jei suklydote ir dabar tai paaiškėjo, stenkitės ištaisyti padėtį.

ŠAULYS. Bus nelengva dėl kažko svarbaus susitarti, susiderėti. Gali būti, kad nesutaps norai, tikslai ir materialinės galimybės. Nenuleiskite rankų – ieškokite pozityvaus sprendimo. Saugokite sveikatą, labiau prižiūrėkite vaikus.

OŽIARAGIS. Būsite kūrybingi, veiklūs. Vis dėlto galite gauti šiek tiek mažiau atlygio ar dėmesio, nei tikėjotės. Opus bus ir autoriteto klausimas. Tačiau nuotaiką praskaidrinti gali gautas e. laiškas.

VANDENIS. Šiandien plušėsite be didelio ūpo. Darbo bus daug, tačiau vargu ar pavyks gauti planuotų pinigų, sudaryti pelningą sutartį. Vakare labiau parūps veikla, susijusi su mokslu, informacija.

ŽUVYS. Kur reikia ir kur nereikia, rodysite iniciatyvą, stengsitės būti pastebėti. Kad ši diena nenuviltų, verčiau nereikalaukite per daug iš tų, kurie gali, bet nenori suteikti kažkokios informacijos, tarpininkauti.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite