Angle down Atgal

Vasario 22-oji: vardadieniai, astrologija

Vasario 22-oji – Nusikaltimų aukų rėmimo diena. Širdies vožtuvų ligų žinomumo diena.

1990 m. vasario 22-ąją Anglijoje buvo paskelbta nusikaltimų aukų chartija. Šią dieną visame pasaulyje skatinama paremti tuos, kurie nukentėję.

Vasario 22-ąją visame pasaulyje minima Širdies vožtuvų ligų žinomumo diena. Visi 75-erių ir vyresni asmenys skatinami pasitikrinti dėl aortos stenozės, kuri yra viena iš širdies vožtuvų ligų. Tyrimai skirtingose šalyse rodo, kad iš viso širdies vožtuvų ligos šiuo metu kamuoja maždaug 2,5 proc. planetos gyventojų, dauguma jų yra 75 metų ir vyresni.

Vasario dvidešimt antroji, antradienis – 53-ioji metų diena (antroji 8-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 312 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Dargirė, Dargiras, Darvainas, Darvilas, Darvilė, Darvyda, Darvydas, Darvydė, Elvas, Elvinas, Elvys, Gintautė, Margarita;

rytoj: Dargirė, Dargiras, Darvainas, Darvilas, Darvilė, Darvyda, Darvydas, Darvydė, Elvas, Elvinas, Elvys, Gintautė, Margarita;

poryt: Elfrida, Elmaras, Elmyra, Gedkanta, Gedkantė, Gedmantas, Gedmantė, Goda, Goja, Livija, Livijus, Motiejus (Matas).

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.28, leidžiasi 17.38. Dienos ilgumas – 10.10.

Šiandien – paskutinė Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Didžiausi nesutarimai sukelia mažiau nusikaltimų negu fanatizmas“ (Volteras).

***************

Astrologinė prognozė vasario 22-ajai, antradieniui

AVINAS. Bus nebloga diena, jeigu tik nepulsite rizikuoti, kur nederėtų. Tai susiję ir su finansiniais reikalais, ir su verslais, ir su tarpusavio santykiais. Stenkitės pareigingai dirbti, venkite avantiūrų.

JAUTIS. Gyvenimo, meilės partneris iš pat ryto bus reiklesnis, kaprizingesnis nei jums norėtųsi. Turbūt visiškai nepakęsite nurodymų ir neturėsite kantrybės, todėl galimi „žaibavimai“. Verčiau leiskite kitiems išsikalbėti, stenkitės suprasti.

DVYNIAI. Galite sudalyvauti konkurse, susijusiame su įsidarbinimu, struktūrine parama projektui ar pan. Jeigu jums stinga kompetencijos, norimų rezultatų bus sunku pasiekti.

VĖŽYS. Šiokių tokių problemų gali kilti dėl vaikų, darbo reikalų, projektų. Naujas idėjas, sumanymus skubėkite paversti kūrybine ugnimi. Puiku, jei rūpinatės savo kvalifikacijos kėlimu.

LIŪTAS. Rytas bus nervingas, jeigu teks viešai kalbėti, laikyti egzaminą, vykti į kelionę ar pan. Normalu, jeigu rūpinatės, kad jūsų šeimai būtų patogiau gyventi. Visgi svarbu laikytis įstatymų ir saugoti reputaciją. Tinkamai eksploatuokite elektros techniką.

MERGELĖ. Galvokite, ką kalbate, ypač darbe, ir diena bus pakankamai gera. Regis, puikiai sutarsite su vaikais. Tiksliai laikykitės darbų saugos bei eismo taisyklių, kad išvengtumėte galimų avarijų.

SVARSTYKLĖS. Regis, teks daugiau dėmesio skirti materialinei gyvenimo pusei, dėl kažko derėtis, mokėti avansu ar pan. Galite išleisti pinigų neįprastiems dalykams. Tikėtini trikdžiai, susiję su tiekimu, prekių pristatymu. Jeigu pirksite ne sau, galite neįtikti.

SKORPIONAS. Netikėtų problemų gali kilti namuose, šeimoje. Nepalikite įjungtų nesaugių elektros prietaisų ir kt. Geriausia saviraiška šiandien būtų kūrybos, sporto srityse.

ŠAULYS. Į paviršių gali iškilti avantiūra, nuotykis ar įvykis, kurį stengėtės nuslėpti. Tačiau konfidenciali informacija gali pasitarnauti nekilnojamojo turto ir gydymosi srityje. Menininkams kils įdomių idėjų.

OŽIARAGIS. Neplanuotas įvykis, pirkinys ar paslauga gali nemaloniai nuvilti. Tartis dėl dalykų, kurie rimtai įpareigoja arba daug kainuoja, derėtų neskubėti. Pravartu viską nuodugniai patikrinti, apskaičiuoti.

VANDENIS. Rytas gali būti nervingas. Vargins artimųjų kaprizai ar jų problemos. Regis, ir su įtakingais asmenimis, valdininkais šiandien ne iš karto rasite bendrą kalbą.

ŽUVYS. Iš ryto turite būti ypač atsargūs kelyje. Regis, jums labiausiai rūpės nekasdieniški reikalai, užsienio bei kelionių naujienos. Tikriausiai pavyks gauti ar pateikti reikiamą informaciją, pademonstruoti kompetenciją.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite