Angle down Atgal

Vasario 21-oji: vardadieniai, astrologija

Vasario 21-oji – Tarptautinė gimtosios kalbos diena. Tarptautinė gido diena.

Vasario 21-ąją Jungtinės Tautos nuo 1999 metų yra paskelbusios Tarptautine gimtosios kalbos diena.

1990 m. Pasaulio turizmo gidų asociacijos federacija nusprendė švęsti Tarptautinę gido dieną kasmet, vasario 21 d. Šią dieną įvertinamas kelionių vadovų darbas, jiems steigiamos premijos.

Lietuvoje Tarptautinė gido diena švenčiama nuo 2003 m. Jos metu apdovanojami aktyviausi Lietuvos gidai.

Vasario dvidešimt pirmoji, sekmadienis – 52-oji metų diena (paskutinė 7-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 313 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Eleonora, Feliksas, Kęstas, Kęsvilas, Kęstutis, Leonora, Lionė, Nora;

rytoj: Dargirė, Dargiras, Darvainas, Darvilas, Darvilė, Darvyda, Darvydas, Darvydė, Elvas, Elvinas, Elvys, Gintautė, Margarita;

poryt: Dargirė, Dargiras, Darvainas, Darvilas, Darvilė, Darvyda, Darvydas, Darvydė, Elvas, Elvinas, Elvys, Gintautė, Margarita.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.31, leidžiasi 17.36. Dienos ilgumas – 10.05.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų“ (P. Coelho).

***************

Astrologinė prognozė vasario 21-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Regis, pabandysite praskaidrinti sau gyvenimą sugalvodami neįprastų pramogų sau ir artimiesiems. Saugokite reputaciją, jums svarbius santykius, savo ir svetimą turtą. Nežiopsokite kelyje.

JAUTIS. Šiandien aktualūs turėtų būti verslo, nuosavybės, stambesnių pirkinių reikalai. Galbūt ruošite kokias nors ataskaitas arba darysite tvarką savo ūkyje. Pasisaugokite sukčių.  

DVYNIAI. Pasireikš nuotaikų kaita ir tai atsispindės kontaktuose. Su vienais pašnekovais bendrausite maloniai, su kitais – nervingai. Staiga galite paniurti ir dėl pašlijusios savijautos. Tikrinkite gaunamą informaciją ir patys neskleiskite melagienų.

VĖŽYS. Šiandien tarsi be priežasties gali strigti planai, trūkti energijos. Nesižavėkite nors ir įdomiais, bet abejotinais pasiūlymais. Gerai pagalvokite prieš išsakydami savo nuomonę komentarų skiltyje ir pan. Neskleiskite sąmokslo teorijų.

LIŪTAS. Aktyviai reikšitės socialiniuose tinkluose. Galimos aplinkybės, dėl kurių teks keisti planus ar derintis prie kitų. Galbūt atvyks draugas, pažįstamas ir kartu bandysite įgyvendinti bendrą sumanymą, sportiškai praleisti laisvalaikį ir pan.

MERGELĖ. Iš ryto stokosite objektyvumo, racionalumo, būsite lengvai apgaunami arba kupini keistų baimių, prietarų. Vakaras paskatins į viską pažvelgti pozityvesniu žvilgsniu.

SVARSTYKLĖS. Šiandien turėtų sektis mokytis, dirbti kompiuteriu, naršyti internete. Akivaizdu, kad nevengsite virtualių pažinčių, paslaugų. Saugokitės sukčių. Verta pasiremti savo įžvalga ir patikima informacija.

SKORPIONAS. Gana permaininga diena. Galbūt nerimausite dėl neracionalių išlaidų, padaryto nuostolio, vaikų ar mylimo žmogaus situacijos ar pan. Venkite priekaištauti, pavyduliauti bei įtarinėti.

ŠAULYS. Šiandien jautriai reaguosite į artimų ir mylimų žmonių pastabas, poelgius. Nereikalaukite per daug – juk niekas nėra tobulas. Pasistenkite išvengti beprasmių nesusipratimų, nesubtilių diskusijų.

OŽIARAGIS. Nesėdėkite be praktinės veiklos, antraip prisigalvosite visokių nesąmonių. Galite išprovokuoti įtampą santykiuose ar nukentėti dėl savo nekorektiškos nuomonės. Daugiau dėmesio skirkite augintiniams. Saugokite sveikatą.

VANDENIS. Šiokių tokių netikėtumų galite sulaukti iš meilės objekto, vaikų. Galite išgirsti gandų apie asmenį, kuris jums rūpi. Galbūt tai paskatins dar labiau juo domėtis. Galimas spontaniškas nuotykis.

ŽUVYS. Jeigu santykiai su artimiausiais žmonėmis yra darnūs, tuomet visur jausitės gerai. Suteikite vieni kitiems asmeninės erdvės ir galimybės patinginiauti be sąžinės graužaties. Venkite abejotinų avantiūrų, saugokitės sukčių, neregzkite intrigų.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite