Angle down Atgal

Vasario 18-oji: vardadieniai, astrologija

Vasario aštuonioliktoji, antradienis – 49-oji metų diena (antroji 8-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 317 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Bernadeta, Gendrė, Lengvenis, Kamilė, Karigaila, Simeonas;

rytoj: Butmantas, Butmantė, Butmina, Butminė, Butminta, Butmintas, Butmintė, Konradas, Nida, Šarūnas, Zuzana;

poryt: Aida, Aidas, Aidis, Eitenė, Eitenis, Eitmina, Eitminas, Eitvyda, Eitvydas, Leona, Leonas, Leonė, Leontina, Leva, Levas, Visgintas, Žemyna.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.37, leidžiasi 17.30. Dienos ilgumas – 09.53.

Šiandien – trečioji Mėnulio delčios diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Žmogus nėra laisvas, jei negali įsakinėti pats sau“ (Pitagoras).

***************

Astrologinė prognozė vasario 18-ajai, antradieniui

AVINAS. Regis, nestokosite valios, ryžto ir konkretumo. Tikėtina pažanga profesijos srityje, ypač jei jau esate pasirengę permainoms, patikrinimams. Atsiras galimybių užmegzti naudingų pažinčių.

JAUTIS. Nuo pat ryto mintys suksis apie neišspręstus finansinius reikalus. Galbūt pavyks išsiderėti palankesnes sąlygas verslui ar kreditui gauti arba sulauksite rėmėjų paramos. Bet kuriuo atveju, apie tai užsiminę nepralošite.

DVYNIAI. Šiandien gali tekti vykdyti ne itin malonias pareigas, atiduoti skolas, išsiaiškinti susikomplikavusius santykius. Galbūt pagaliau pasirašysite seniai paruoštą, bet atidėliotą dalykinę ar turtinę sutartį.

VĖŽYS. Diena žada pokalbių dalykinėmis ir finansinėmis temomis. Galite išgirsti dominamą žinią, susijusią su darbo paieškomis arba sveikatos situacija. Vakare nepatartina vienatvė.

LIŪTAS. Vilios pasilinksminimai, meilė, seksas, romantiškos pažintys. Galbūt iškils pasirinkimo dilema. Dėl esminių dalykų apsispręsti reikėtų ne iškart, o per tam tikrą laiką, viską gerai apgalvojus.

MERGELĖ. Šiandien netingėkite padirbėti bei pasirūpinti įvaizdžiu. Pasistengus galima kažkam padaryti gerą įspūdį, ir tai išeis į naudą. Popiet būsite nusiteikę avantiūroms, naujovėms bei meilės romantikai.

SVARSTYKLĖS. Domėsitės aplinkinių žmonių gyvenimu, žiniasklaidos naujienomis. Kažkuo gali pasitarnauti informacija, išgirsta kaip reklama ar paskalos. Namų ūkio ir šeimos situacija reikalaus nemažų išlaidų. Dėl brangių pirkinių tarkitės su partneriu.

SKORPIONAS. Gana produktyvi diena. Dalykinė veikla, verslas, komandiruotė duos apčiuopiamų rezultatų. Vakaras turėtų būti kupinas kontaktų, pokalbių arba susirašinėjimo. Jei esate pasiilgę lengvo ir šilto bendravimo, liksite patenkinti.

ŠAULYS. Jei negailėsite energijos, šiandien ne tik pasieksite gerų rezultatų, bet ir atsikratysite įtampos, neigiamų emocijų. Galbūt rūpinsitės, kuo nustebinti dominantį asmenį. Tuo tikslu ką nors pirksite, organizuosite.

OŽIARAGIS. Labiausiai norėsis ramybės, atsipalaidavimo. Būtų gerai, kad niekas nekvaršintų jums galvos ir netrukdytų darbuotis vienumoje arba leistų patinginiauti. Vakare pažvalėsite, patirsite įspūdžių, gausite peno emocijoms, jų raiškai.

VANDENIS. Apgalvokite, nuo ko pradėti svarbiausius darbus. Jei reikia, pasitarkite su specialistais ar nusimanančiais pažįstamais, bičiuliais. Pasistenkite suderinti savo troškimus su galimybėmis. Vakarą praleiskite kuo ramiau ir jaukiau.

ŽUVYS. Diena bus kupina darbų, pareigų. Profesinėje veikloje labiausiai bus vertinamas iniciatyvumas, atsakingumas. Intriguojamo pasiūlymo laisvalaikio praleidimui galite sulaukti iš jus dominančio asmens.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite