Angle down Atgal

Varėnoje ieškoma savanorių

Varėnos rajono savivaldybė kreipiasi į visus geros valios rajono gyventojus. Jeigu esate sveiki ir neturite lėtinių ligų bei galite savanoriškai pagelbėti vienišiems senyvo amžiaus asmenims ar asmenims esantiems saviizoliacijoje, registruokitės į Varėnos socialinių paslaugų centrą numeriu 8 658 84 060 (Simona Šimukonienė).

Esant pagalbos poreikiui, su jumis susisieks socialinis darbuotojas ir suteiks visą informaciją, kaip pagelbėti pagalbos stokojančiam asmeniui.

Savanorių pagalba reikalinga todėl, kad vis dažniau sulaukiame skambučių iš Varėnos mieste ar kitose Varėnos rajono savivaldybės vietovėse gyvenančių vienišų ar į kitas sudėtingas situacijas patekusių mūsų rajono gyventojų. Varėnos rajono savivaldybėje socialines paslaugas asmens namuose teikiančio Varėnos socialinių paslaugų centro darbuotojai stengiasi pagelbėti besikreipiantiems asmenims – nuperka būtinų produktų, vaistų senyvo amžiaus asmenims, kontaktuoja su maisto tiekėjais į namus ir tarpininkauja dėl būtinų maisto produktų pristatymo esantiems saviizoliacijoje.

Tačiau didėjant pagalbos poreikiui, socialinių paslaugų įstaiga nebus pajėgi pagelbėti visiems besikreipiantiems, nes tuo pačiu metu turi užtikrinti socialinių paslaugų teikimą rajono gyventojams, su kuriais yra sudarytos pagalbos į namus, dienos socialinės globos ar integralios pagalbos sutartys.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite