Angle down Atgal

Vandalai išpaišė laiptines

Praėjusią savaitę uostamiestyje apie savo priminė sienų tepliotojai. Vandalai dažais turtą apgadino Taikos prospekte ir Žardininkų gatvėje. Sulaikytų įtariamųjų kol kas nėra.

Praėjusį penktadienį vandalai pasidarbavo Taikos prospekte, nesaugomoje laiptinėje. Joje nuo pirmojo iki ketvirtojo aukšto dažais, didelėmis raidėmis, buvo išpaišyti užrašai.

O štai sekmadienį vakare Žardininkų g. pastebėta, kad, galimai, purškiamais juodais dažais buvo ištepliotos buto durys ir laiptinės siena. Žala vis dar tikslinama. Abiem atvejais policija pradėjo tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Pasak Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausiosios specialistės Astos Kažukauskienės, dėl viešosios tvarkos pažeidimų kol kas sulaikytų įtariamųjų nėra.

„Tokių atvejų pasitaiko. Dažais būna išterliojamos ne tik laiptinių patalpos, bet ir daugiabučių ar viešųjų pastatų sienos, elektros skydinės, požeminių pėsčiųjų perėjų sienos. Užrašų būna taip pat įvairių - nuo necenzūrinių iki „Aš jus myliu“ ir panašiai“, - sakė A. Kažukauskienė.

Pagal baudžiamojo kodekso 284 straipsnį tas, kas viešoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, piktybiškai tyčiodamasis arba vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ar aplinkai ir sutrikdė visuomenės rimtį ar tvarką, baudžiamas viešaisiais darbais, bauda, laisvės apribojimu, areštu arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite