Angle down Atgal

Valentino dienos staigmena. Kaip išrinkti dovaną savo mylimam žmogui?

Valentino diena jau ne už kalnų. Greitai parduotuvių lentynos vėl bus nukrautos širdelės formų saldumynais, minkštais žaisliukais ir kitais raudonais niekučiais. Artėjant šiai dienai mes sukame galvas, kaip nustebinti mylimą žmogų. Vieni planuoja pasimatymus, kiti perka mielas dovanėles ir rengia staigmenas. Visgi kartais Valentino diena gali virsti tikru galvos skausmu. Rinkti dovanas gali būti itin nemaloni, o gal net sunkiai įveikiama užduotis. Tačiau nenusiminkite, viskas nėra taip sunku, kaip atrodo.

Išsaugok akimirką

Geriausia dovana įsimylėjusiems žmonėms – buvimas kartu. Dviese praleistas laikas yra nepakartojamas, o prisiminimai itin mieli širdžiai. Norėtųsi, kad tokios akimirkos išliktų su jumis dar ilgai, tad kodėl jų neišsaugojus? Per šią Valentino dieną padovanok sau ir savo mylimam žmogui momentinį fotoaparatą, kuris įamžins svarbiausias jūsų gyvenimo minutes. Bonus dovanos idėja: saugok nuotraukas ir per kitą Valentino dieną padovanok kartu praleistų akimirkų koliažą, kuris neabejotinai suvirpins artimo žmogaus širdį.

DOVANOS JAM

Žaidimų fanui

Be galo myli savo geimerį? Nustebink jį nauju kompiuteriniu žaidimu (tik įsitikink, kad tokio jis dar neturi!) arba žaidimų konsole. O galbūt nori savo mylimąjį pradžiuginti dar labiau? Padovanok jam papildomą žaidimų konsolės pultelį. Tavo išrinktasis bus devintame danguje, kai supras, jog nori žaisti kartu su juo. Smagus žaidimas ir maloni draugija – skamba kaip puikus planas, ar ne?

Aktyvaus gyvenimo mylėtojui

Jis niekuomet nenustygsta vietoje? Nuolat keliauja į žygius ir važinėja dviračiu, o jo geriausias draugas – sporto klubas? Neapsiriksi, jei savo mylimam sportininkui padovanosi naują stilingą gertuvę arba termo puodelį. Nori jį pralinksminti dar labiau? Aktyvaus laisvalaikio gerbėjai mėgsta sekti ir gerinti savo rezultatus, tad jį tikrai pradžiugins naujas išmanusis laikrodis arba apyrankė. Jei tokį prietaisą vaikinas jau turi, nustebink jį šauniu aksesuaru – nauju dirželiu.

Grilio šefui

Nei viena vasara nepraeina be čirškančios mėsos kvapo ir grilio vakarėlių gamtoje? Kiekvieną kartą jis vis labiau neriasi iš kailio, kad savo kepimo įgūdžiais nustebintų draugus, o ypač tave? Per šią Valentino dieną savo grilio šefui padovanok naują kepimo įrangą. O jis neabejotinai tau atsidėkos nustebindamas romantiška vakariene žvakių šviesoje.

DOVANOS JAI

Kino gerbėjai

Nei vienas penktadienio vakaras nepraeina be naujo filmo peržiūros? Malonus spragėsiu kvapas, minkšta sofa ir tavo draugija – geriausias jos vakaro planas? Tuomet tikrai neprašausi, jei per šią Valentino dieną nustebinsi savo mylimąją kino filmų kolekcijos papildymu. O galbūt tavo išrinktoji jau ilgai svajoja atnaujinti savo vaizdo ar garso techniką, kad romantiški kino vakarai būtų dar įsimintinesni?

Pasimatymo idėja: pasinaudok projektoriumi ir nustebink savo išrinktąją nuosavu kino teatru tiesiog svetainėje. Romantiška vakarienė ir filmas, kas gali būti geriau?

Kulinarei

Ji nuolat sukasi virtuvėje? Kas dieną sugalvoja įdomių receptų ir nepaliauja stebinti tave savo kulinariniais sugebėjimais? Ši moteris jaučia aistrą gaminimui, tad ją tikrai pradžiugintų naujas modernus virtuvinis prietaisas: galingas plakiklis, trintuvas ar kokteilinė. O galbūt jos virtuvės kolekcijai trūksta žaismingų sausainių formelių ar maisto dekoravimo įrankių?

Pasimatymo idėja: nustebink savo išrinktąją šaunia dovana ir romantišką Valentino dienos vakarienę ruoškite dviese. Kartu pagamintas maistas ir gera nuotaika praskaidrins jūsų vakarą, o mylimoji tikrai įvertins tavo pastangas.

Stiliaus ikonai

Ji visuomet stilinga ir pasitempusi, o praeidama gatve traukia visų žvilgsnius? Tokią moterį tikrai pradžiuginsi, padovanojęs jai grožį puoselėjančią dovaną. Galbūt ji eina iš proto dėl naujos kartos plaukų džiovintuvo ar inovatyvaus fotoepiliatoriaus? O gal svajoja apie išmanų veido valymo šepetėlį, kuris analizuoja odą ir teikia suasmenintas konsultacijas (taip, tokie prietaisai jau egzistuoja)? Jei tavo mylimoji mėgsta palepinti save, Valentino dienos proga dovanok jai šį malonumą.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite