Angle down Atgal

Valdančiųjų vienybė silpsta užsimojus keisti administracijos direktorių

Naujoji rajono savivaldybės tarybos valdančioji dauguma užsimojo pakeisti rajono savivaldybės administracijos direktorių Raimundą Bastį. Tačiau tai padaryti nebus taip paprasta, kaip tikėjosi valdantieji. Kortas sujaukė nuo sausio 2 dienos įsigaliojęs vietos savivaldos įstatymo naujos redakcijos straipsnis, reglamentuojantis atstatydinimo procedūrą.

Žinia, kuri besidominčių rajono politikos realijomis nenustebino. Rajono tarybos valdančioji dauguma, pakeitusi rajono mero pavaduotoją, užsimojo pakeisti ir rajono savivaldybės administracijos vadovą. Rajono savivaldybėje sausio 18 dieną užregistruotas rajono tarybos valdančiosios daugumos raštas, kuriame išreiškiamas nepasitikėjimas rajono savivaldybės administracijos direktoriumi Raimundu Basčiu. Pastarasis šį raštą ir tokį valdančiųjų žingsnį vadina paprastai. „Tiesiog politika“, – sako R. Bastys, „Mūsų laikui“ patvirtindamas, kad jam buvo siūloma savo noru trauktis iš pareigų, nelaukiant nepasitikėjimo procedūros.

Atkreipsime dėmesį, kad minėtame nepasitikėjimą R. Basčiui išreiškusiame rašte tik devynių tarybos narių parašai, kuomet iš viso tarybą sudaro 25, t.y. rašte nėra pusės visų tarybos narių parašų. Atkreiptinas dėmesys, kad po tekstu atstatydinti R. Bastį pasirašė ne visi valdančiosios daugumos nariai.

Socialdemokratas tarybos narys Audronis Zairys susilaikė nuo komentarų. Patvirtino tik tai, kas ir taip buvo žinoma. „Socialdemokratų parašų dabar tame rašte nėra“, – pabrėžė jis, nenorėdamas komentuoti, kokios pozicijos laikysis ateityje – socialdemokratai nusileis valdančiosios daugumos partneriams ar ne. Patikino, kad konkrečiau galės atsakyti penktadienį, kai pasitars su frakcijos kolegomis.

Daugiau skaitykite sausio 21 d. naujausiame „Mūsų laiko“ numeryje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite