Angle down Atgal

Vairuotojas įtariamas į bylą pateikęs suklastotą informaciją dėl blaivumo

Tauragiškis įtariamas į bylą dėl vairavimo neblaiviam pateikęs duomenis, gautus ne iš jo, o iš blaivaus draugo, trečiadienį pranešė Tauragės apskrities policija.

Policijos duomenimis, gegužės 5 dieną, apie 17.20 val. policija patikrinimui sustabdė automobilį „Renault Scenic“, kurio 1971 metais gimusiam vairuotojui pirmu pūtimu nustatytas 2,01 promilės neblaivumas, antru – 1,91 promilės neblaivumas.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Policijos teigimu, stengdamasis išvengti atsakomybės įtariamasis tą pačią dieną, apie 18.40 val., kartu su blaiviu pažįstamu kreipėsi į Tauragės ligoninės darbuotoją dėl alkoholio kiekio nustatymo kraujyje.

Pažįstamas asmuo, pasinaudodamas įtariamojo asmens tapatybės kortele bei apsimesdamas juo, pateikė savo kraujo mėginį, o įtariamasis į ikiteisminio tyrimo bylą pateikė Valstybinės teismo medicinos tarnybos Toksikologijos laboratorijos specialisto išvadą, kurioje nustatyta, kad jo kraujyje alkoholio nerasta.

Remiantis šiomis aplinkybėmis pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl piktnaudžiavimo bei dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite