Angle down Atgal

Vaikystės magija Rietave

Gegužės 29 d. Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos sporto komplekse vyko vaikystės šventė „Vaikystės magija“. Visą pulką mažesnių ir didesnių vaikučių džiugino šokiai, dainos, Robotikos akademijos siūlomos pramogos ir užsiėmimai, veidukų piešimas.

Šventės atidarymo metu pasirodė Aldonos Mickuvienės vadovaujamas Rietavo kultūros centro mergaičių šokių kolektyvas. Šventę vedė ir gerą nuotaiką visiems dovanojo Eglė Fabijonavičienė. Vaikučius sveikino ir linksmos šventės bei artėjančios vasaros linkėjo Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos direktorė Alma Lengvenienė. Saugios vasaros linkėjo Rietavo policijos komisariato atstovė Aurelija. Savivaldybės meras A. Černeckis ir Rietavo savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir civilinės metrikacijos vyr. specialistė Zinaida Baltrimienė sveikino ir dovanėles (proginius marškinėlius su užrašu „Gimiau Rietave“) įteikė mažiesiems Rietavo savivaldybės gyventojams, gimusiems nuo 2021 m. rugsėjo iki dabar. Surengtos ropliukų (nuo 6 mėn. iki 12 mėn.) ir bėgiukų (nuo 12 mėn. iki 18 mėn.) rungtynės. Ropliukų rungtyje nugalėjo Aurėja, o bėgiukų rungties finalistai – Augustas, Dominykas, Gabrielius.

Šventės dalyvius džiugino „Gyvi žaislai“ – didžiulių meškinų šokiai, nuotaikingas ir smagus burbulų dėdės šou, pripučiami batutai, jodinėjimas poniu, o šventę vainikavo nuotaikingas putų šou. Dėl lietaus atšauktas tik riedlentininkų „KABLYS + SKATEPARK“ klubo šou pasirodymas ir edukacija.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite