Angle down Atgal

Vai­kui su­kū­rė prieš­ka­lė­di­nį ste­buk­lą

Per Py­ra­gų die­ną Šiau­lių tar­dy­mo izo­lia­to­riaus (ŠTI) dar­buo­to­jų paau­ko­ti 128 Eur iš­pil­dė paaug­lio iš Šiau­lių r. sva­jo­nę – tu­rė­ti šil­tą striu­kę. Bū­tent jos la­bai no­rė­jo Ri­mas (sau­gant paaug­lio pri­va­tu­mą, var­das pa­keis­tas, – aut. pa­st.).
 

Jaunuoliui apsipirkti padėjo Resocializacijos skyriaus laikinasis vadovas Aleksandras Molčanovas ir Saugumo valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas Donatas Mikalauskas. „Rimas ypatingų pageidavimų neturėjo, svarbu, kad striukė būtų šilta, nes kelias iki mokyklos – netrumpas. Tačiau stengėmės, kad ji būtų ne tik praktiška, bet ir madinga, jaunatviška, tad matavomės ne vieną ir ne dvi“, – pasakojo A. Molčanovas.

Striukę pavykus nupirkti pigiau, nei tikėtasi, už likusius pinigus jaunuoliui pareigūnai dovanojo šiltą bliuzoną, kelnes, pirštines, kepurę. „Likusius kelis eurus išleidome saldainiams, nes vaikinas netrukus švęs gimtadienį“, – sakė pareigūnai.

Didžiausia padėka visam ŠTI kolektyvui, aukojusiam pinigus kilniam tikslui, buvo naujais šiltais drabužiais apsirengusio vaikinuko šypsena. „Keliaujant namo, vaikinas pradėjo šypsotis. Pasikalbėję supratome, kad situacija šeimoje nėra lengva, tačiau jaunuolis atsakingas, mokosi, siekia tikslo. Kas žino, gal jis – būsimasis pataisos pareigūnas“, – stiprybės, įveikiant pasitaikančius iššūkius, jaunuoliui linkėjo pareigūnai.

Jau kitą dieną ŠTI darbuotojai sulaukė labai nuoširdžių vaikino mamos, seniūnijos, kurioje gyvena šeima, atstovų padėkų už dosnumą ir išpildytą svajonę: toks patenkintas ir laimingas vaikinukas jau seniai nebuvo. Dosnūs ir jautrūs izoliatoriaus darbuotojai sukūrė stebuklą: laime švytinčios vaiko akys pati geriausia padėka visiems, prisidėjusiems prie svajonės įgyvendinimo.

Pyragų diena, kai dalijamasi pačių keptais pyragais, įstaigoje rengiama antrą kartą. 2019 m. už darbuotojų suaukotus pinigus išpildyta mergaitės iš Šiaulių svajonė – jai nupirkti šilti drabužiai žiemai. Dėl pandemijos šiais metais nebuvo galima susiburti, pyragais vaišintis kartu, tačiau saldumynai iškeliavo kiekvienam į darbo vietą, o surinktos aukos panaudotos kilniam tikslui.

Pyragus kepusieji ir dosniai aukojusieji ŠTI darbuotojams vaikui dovanojo ir tikėjimą, kad gerų žmonių dėka gyvenimas tampa gražesnis.

ŠTI informacija

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite