Angle down Atgal

Vaikų gynimo dienos renginiai – ir Plungėje

Baigiantis mokslo metams ir minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną Plungės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės kartu su partneriais organizavo renginius moksleiviams – sveiką popietę ir paplūdimio tinklinio varžybas jaunųjų policijos rėmėjų taurei laimėti. Renginių tikslas – priminti vaikams, kad vasaros poilsis gali būti ne tik turiningas ir aktyvus, bet ir saugus.

Tinklinio varžybose varžėsi net šešios moksleivių komandos, trys iš jų tapo laimėtojomis ir užėmė prizines vietas. O komandai "Laukinukai", užėmusiai pirmąją vietą, atiteko pereinamoji "Jaunųjų policijos rėmėjų" taurė.

Birželio 1-ąją Plungės Oginskių rūmų parke taip pat šurmuliavo vaikai, vaikštinėjo policijos bičiulis Amsis – visi skubėjo atlikti šešias organizatorių paruoštas užduotis ir, užregistravę komandas, bandyti įveikti orientacinių varžybų trasą. Ši užduotis buvo ne iš lengvųjų, mat orientuotis parke ir atlikti užduotis reikėjo vadovaujantis mobiliąja programėle. Visi finišavo sėkmingai, tad susirinkusiems linkėta šiltos ir saugios vasaros, o trys greičiausiai trasą įveikusios komandos buvo apdovanotos prizais.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite