Angle down Atgal

Vaikų dienos centro vaikų vasaros stovykla „Su gervele už rankos“

Visada smagu būti turistu. Tai žino visi. Ir nesvarbu kokiomis sąlygomis, kokiu oru. Svarbiausia, kad su gera kompanija: nors kelias dienas praleisti taip puikiai, kad niekada nepamištumei vasaros dienų.

2019 m. rugpjūčio 19–22 d. buvo organizuota Visagino socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centro vaikų vasaros stovykla „Su gervele už rankos“. VSPC Vaikų dienos centras 21 vaikų grupe išvyko stovyklauti į Ignalinos raj. Gurbų viensėdį (prie Dysnų ežero). Kartu su darbuotojais vyko ir savanoriai: Marija Zelionka, Paulius Kvėdaravičius, Ignas Laurinčiukas, Karina Steponavičiūtė bei senieji mūsų bendradarbiai kariai savanoriai Igoris Maskvitinas, Vladimiras Medvedevas.

Kiekviena diena stovykloje buvo kupina įspūdžių, veiklos ir bendravimo: buvo suorganizuotos orientacinės varžybos, mankštos, „apskrito stalo“ diskusijos, maudynės. Vaikai rinko miško gėrybes rankdarbiams: gamino papuošalus, paveikslėlius, žaislus, laivelius. Vaikams ypač patiko rinkti grybus, juos atpažinti, stebėti gamtą: medžius, krūmokšnius bei kitus augalus.

Paskutinė stovyklos diena buvo skirta Baltijos kelio 30-čiui paminėti. Stovyklos dalyviams buvo papasakota apie Baltijos kelio reikšmę Lietuvai bei kiekvienam jos piliečiui. Nutiesta vaikų grandinė Talino kryptimi tik dar labiau sustiprino stovyklautojo dvasią, vienybės, patriotiškumo jausmą. Na, o šios akcijos pabaigoje buvo plukdomi laiveliai – draugiškumo simboliai.

Norėtume nuoširdžiai padėkoti jauniesiems savanoriams: Marijai Zelionkai, Pauliui Kvėdaravičiui, Ignui Laurinčiukui, Karinai Steponavičiūtei ir LR kariams savanoriams Igoriui Maskvitinui ir Vladimirui Medvedevui.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite