Angle down Atgal

Vaiko teisių apsaugos specialistai rado sergančią ir sumuštą mažametę

Smurto atvejai prieš vaikus – tęsiasi. Šįkart Šiauliuose vaiko teisių specialistai šeimoje rado sumuštą ir stipriai sergančią mažametę. Apie tai jie informavo policiją. Įtariamąja tapo mergaitės mama.

Kaip pranešė Šiaulių apskrities policija, lapkričio 11 dieną buvo gautas Šiaulių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus pranešimas, kad jų darbuotojai, atvykę pas Šiauliuose, Tilžės gatvėje, gyvenančią socialinės rizikos šeimą, ant mažametės mergaitės, gimusios 2013 metais, pamatė akivaizdžias hematomas ir įbrėžimus. Medikai nustatė, jog, pirminiais duomenimis, mergaitės veidas sumuštas ir išsivežė ją detalesnei apžiūrai.

Nukentėjusioji dėl ūmaus faringito ir galvos sužalojimų paguldyta į Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko kliniką. Motina, gimusi 1983 metais, sulaikyta ir uždaryta į areštinę.

Tai jau antras smurto atvejis prieš mažamečius per pastarąsias dvi dienas Šiaulių apskrityje. Naujienų portalas Etaplius.lt skelbė apie Radviliškyje, įtariama, motinos sumuštą dvimetį. Moteris buvo rasta neblaivi. Iš šeimos paimti dar du vaikai – vienerių metų ir pusantro mėnesio amžiaus. Jų likimo klausimą spręs vaiko teisių apsaugos specialistai, įvertinę riziką šeimoje.

Plačiau apie tai skaitykite:Radviliškyje neblaivi moteris, įtariama, smurtavo prieš dvimetį

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite