Angle down Atgal

Vaiko kambario baldai

Vaikai – geriausia, kas gali nutikti kiekvienos šeimos gyvenime. Tad kodėl jų kambario nepavertus jaukiausiu, gražiausiu bei patogiausiu namų kampeliu? Vaikų kambario dekoravimas turėtų būti gerai suplanuotas ir įdomus procesas, kurio rezultatas sužavės jūsų atžalas. Tačiau nepakanka įsigyti gražių ir žaismingų baldų – reikia paversti šią vietą saugia ir funkcionalia.

Pagalvokite, ko nori vaikai

Vaikai turi savo pasaulio matymą ir jau nuo trejų metų pradeda kurti savo interesus. Jeigu neįrengiate kūdikio kambario, turėtumėte atsižvelgti į vaikų nuomones bei interesus. Akivaizdu, kad neturėtumėte aklai vykdyti jų norų, o pagalvoti, ar tai iš tiesų įmanoma, ar bus patogu ir pan.

Pasitarkite su savo vaikais ir pabandykite sužinoti, kokios jų mėgstamiausios spalvos, figūros, animacinių filmų herojai ar pomėgiai; kas geriausiai juos reprezentuotų. Internetas ir įkvepiantys žurnalai taip pat yra puikus idėjų šaltinis.

Svarbiausia – saugumas

Saugumas yra pats teisingiausias atsakymas į klausimą "kaip pasirinkti baldus vaikų kambariui". Tai jūsų prioritetas ir pagrindinis veiksnys, darantis įtaką vaikiškos lovos, kompiuterinio stalo, kėdės ir kt. baldų pasirinkimui. Pavyzdžiui, baldai turėtų būti suapvalinti, o ne aštrūs, kad vaikai žaisdami nesusižeistų.

Pozicionuojantys elementai taip pat gali būti pavojingi, todėl bandykite jų išvengti. Prisiminkite, jog vaikai negali iš tikrųjų įvertinti pavojaus. Jūsų užduotis yra apsaugoti juos!

Išsirinkite temą

Jei norite, kad jūsų vaiko kambarys būtų jo maža karalystė, pasirinkite temą, kuri jam patinka ir džiugina. Temos leidžia vaikų kambariams paversti pilimis ir filmų scenos; o praktiškumą suderinti su grožiu bei estetika. Čia svarbu konsultuotis su vaikais; ir pasirinkti spalvas bei temas, kurių jie norėtų. Kai turėsite šias gaires, baldų parinkimas bus lengvas ir greitas.

Nesukite galvos dėl skirtingų spalvų ir formų derinimo - jūsų vaiko kambarys yra vienintelė vieta, kurioje leidžiamas kūrybingas chaosas!

Taip pat reikėtų rinktis sveikatai nekenksmingas, kuo natūralesnes medžiagas. Žinoma, atsižvelgti į vaiko amžių, būkite pasiruošę kambario transformacijoms, kai jis paaugs ar pasikeis norai. Svarbu nepamiršti atskirti kambario erdvių: sukurkite poilsio bei žaidimų erdves.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite