Sor­ry.just­hang­ry nuo­tr.
Angle down Atgal

Vai­kas ne­val­go: ma­ma su­gal­vo­jo gud­ry­bę

Kiek­vie­nas iš tė­vų ži­no, kad ne vi­sa­da leng­va pri­vers­ti sa­vo vai­ką val­gy­ti dar­žo­vių, ypač jei no­ri bū­ti tik­ri, kad jis kas­dien gau­na įvai­rių svei­kų ža­lu­my­nų. Vie­na ma­ma su­gal­vo­jo bū­dą, kaip sa­vo iš­ran­kų mais­tui sū­nų pa­ska­tin­ti val­gy­ti vis­ką, ką pa­tie­kia. Tie­sa, tai rei­ka­lau­ja ir ne­ma­žų jos pa­čios pa­stan­gų bei lai­ko są­nau­dų.
 

39-erių Maleen Macatangay sūnus dabar su malonumu valgo mamos ruoštą maistą. Priežastis, kodėl pasikeitė jo valgymo įpročiai, – maisto patiekimas. Moteris virtuvėje praleidžia po valandą ar kelias vien tam, kad sūnaus lėkštėje sukurtų meno kūrinį, kurį jos atžalai būtų smagu valgyti.

M. Macatangay iš maisto atkūrė paveikslus, tokius kaip Mona Liza, mėgstamus vaiko personažus, pavyzdžiui, Mikę Pūkuotuką, bandydama priversti savo devynmetį sūnų Chase’ą valgyti daržovių.

Tradicija prasidėjo, kai šeima 2017 m. gyveno Filipinuose, o po kelerių metų visus namuose uždarė karantinas, kai šeima jau gyveno JAV – Pensilvanijoje, tad ir vėl atsirado laiko paplušėti, gaminant maistą, dėl sūnaus.

Ji pasakojo: „Chase’as buvo toks išrankus valgytojas, kad pradėjau puošti jo maistą. Tai puikiai pavyko, tikrai padėjo jam išbandyti naujus maisto produktus ir valgyti daugiau daržovių. Kurį laiką buvo pauzė, bet pandemijos metu, turėdama daugiau laiko namuose, vėl pradėjau užsiimti šiuo menu lėkštėje.“

Maleen savo kūrinius kelia į socialinio tinklo paskyrą ir prisipažįsta, kad jos kūrinių dekoravimas trunka mažiausiai pusvalandį, bet jei yra elementų, kuriuos ji taip pat turi gaminti, tada sūnaus vakarienės gaminimas gali užtrukti ilgiau nei valandą.

Parengta pagal Mirror.co.uk

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite