Angle down Atgal

V. Grubliauskas: koronaviruso diagnozė patvirtinta 12 medicinos darbuotojų Klaipėdoje

Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas sako, kad, paskutiniais duomenimis, uostamiestyje yra 12 medicinos darbuotojų, infekuotų koronavirusu.

„Vakar buvo nustatyti keturi teigiami mėginiai, du iš jų yra iš išorės, du – ligoninėje. Viena iš jų yra slaugytoja, dirbanti infekciniame korpuse. Kitas yra gydytojas iš kito skyriaus“, – ketvirtadienį žurnalistams sakė V. Grubliauskas.

Jo teigimu, medikais Klaipėdos universitetinėje ligoninėje (KUL) yra pasirūpinta.

„Kiek kalbėjau su ligoninės vyr. gydytoju, jie jau turi situacijos suvaldymo planą. Kalbant apie slaugytoją, dirbančią infekciniame korpuse, ji yra izoliuota, ir gydytojas, dirbantis kitame skyriuje, taip pat yra izoliuotas. Kažkokių specialių pakeitimų ar papildomų ribojimų, izoliavimų daugiau nereikia“, – teigė uostamiesčio meras.

„Testai parodė, kad kitų atvejų universitetinėje ligoninėje nėra. Tai yra pradžia, bus tikrinami visi ligoninės darbuotojai“, – tęsė V. Grubliauskas.

Kartu jis patikino, kad Klaipėdoje šiuo metu koronaviruso diagnozė yra patvirtinta 12 medicinos darbuotojų.

„Man atrodo, kad kalbama apie 12. Iš jų 10 medikų, 2 slaugos personalo atstovai. (...) Kiekvienas atvejis yra didelis iššūkis, didelis klausimas, kurį privalu spręsti ir iškart ieškoti visų galimų sprendimų“, – pridūrė V. Grubliauskas.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite