Angle down Atgal

V. Čmilytė-Nielsen: pavasario sesijoje Seimas Stambulo konvencijos nesvarstys

Parlamento vadovė Viktorija Čmilytė-Nielsen teigia, kad ateinančią savaitę prasidėsiančioje Seimo pavasario sesijoje Stambulo konvencija nebus svarstoma.

„Tikėtina, kad šį klausimą pirmaisiais kadencijos metais turėtume spręsti, bent jau tokia yra mano nuomonė. Ir, aš manau, kad rudens sesijoje mes turėsime šį klausimą“, – žurnalistams Seime teigė V. Čmilytė-Nielsen.

Seimo pirmininkės teigimu, partnerystės įstatymą planuojama svarstyti dar pavasario sesijoje. V. Čmilytė-Nielsen mano, kad šis įstatymas Seime susilauks reikiamo palaikymo ir bus priimtas.

„Aš ne kartą esu kalbėjusi apie žmogaus teisių iniciatyvas Seime ir, manau, kad mes spręsdami labai seniai pribrendusius klausimus turėtume kuo platesnį kolegų palaikymą. Tai tikrai jo ieškosime. Aš pati asmeniškai (palaikymo – ELTA) ieškosiu ir opozicijoje“, – sakė parlamento vadovė.

„Nes svarbu, kad tai nebūtų traktuojama kaip vienos ar kitos politinės jėgos primesta darbotvarkė, o būtų traktuojama kaip žmogaus teisių klausimai, kurie yra svarbūs kiekvienam Lietuvos gyventojui, kuriuos jau pats laikas yra išspręsti“, – taip pat akcentavo V. Čmilytė-Nielsen.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite