Angle down Atgal

Užtvara koronavirusui plisti – daugiabučių namų laiptinių dezinfekcija

Birštono savivaldybė, atsižvelgdama į situaciją Lietuvoje dėl koronaviruso (COVID-19), informuoja, kad daugiabučio gyvenamojo namo gyventojai galėtų organizuoti bendrojo naudojimo patalpų sanitarijos ir higienos reikalavimus užtikrinančius darbus.

Pagalbos jie galėtų paprašyti ir savo daugiabučio namo administratoriaus. Bendrojo naudojimo patalpos turi būti valomos ir dezinfekuojamos pagal poreikį. Tai daryti ragina ir LR aplinkos ministerija, kuri rekomenduoja šių priemonių imtis ne tik daugiabučių namų administratorius, bet ir pačius gyventojus, kitų patalpų savininkus ir naudotojus.
Rekomenduojama organizuojant bendrojo naudojimo patalpų valymą periodiškai dezinfekuoti dažniausiai liečiamas vietas – durų rankenas, laiptinių langų palanges, telefonspynių ir laiptinių turėklus.
Panaudotas valymo ar dezinfekavimo priemones po kiekvieno valymo reikia išmesti kaip užterštas atliekas, o daugkartinio naudojimo valymo priemonės turi būti dezinfekuojamos papildomai.

Daugiau informacijos LR aplinkos ministerijos tinklapyje https://am.lrv.lt/lt/naujienos/dar-viena-uztvara-koronavirusui-plisti-daugiabuciu-namu-laiptiniu-dezinfekcija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite