Angle down Atgal

Užsienio reikalų ministras lankysis Japonijoje

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius šeštadienį pradeda darbo vizitą Japonijoje. 

Planuojamas susitikimas su Japonijos užsienio reikalų ministru Fumio Kišida (Fumio Kishida), Lietuvos garbės konsulato Fukujamos mieste atidarymas, verslo susitikimai su Lietuva besidominčiomis įmonėmis, apsilankymas vieninteliame Japonijoje Holokausto švietimo centre Fukujamos mieste, atominio bombardavimo aukų pagerbimas Hirošimos memoriale.

„Lietuvą ir Japoniją jau daug metų sieja glaudi partnerystė, o pastarųjų metų pasiekimai įkvepia tolesniems darbams - vien per praėjusius metus Lietuvos eksportas į Japoniją išaugo 2,7 karto, Japonija tapo viena iš pagrindinių Lietuvos partnerių mokslo, technologijų ir inovacijų srityje, turistų srautai iš Japonijos per pastaruosius 5 metus išaugo dvigubai“, - prieš išvykdamas pažymėjo L. Linkevičius. 

Vizitas Japonijoje tęsis iki gegužės 10 dienos.

Lietuva tapo viena iš nedaugelio Europos ir pasaulio valstybių, kuri pasirašė bendradarbiavimo susitarimus su visomis trimis pagrindinėmis Japonijos mokslo tyrimus remiančiomis agentūromis - Japonijos medicinos tyrimų ir plėtros agentūra, Japonijos mokslo ir technologijų agentūra ir Japonijos mokslo skatinimo draugija.    

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite