Angle down Atgal

Užsidegus „Huawei“ pastatui Kinijoje žuvo trys žmonės

 Didžiuliam gaisrui nusiaubus statomą technologijų milžinės „Huawei“ tyrimų centrą pietiniame Kinijos Donguano mieste, trys žmonės žuvo, pranešė vietos pareigūnai.

Vyriausybė paskelbė pradėjusi tyrimą dėl penktadienį netoli Songšano ežero esančioje pramoninėje zonoje statomame pastate kilusio gaisro, kurio juodi dūmų kamuoliai kilo aukštai į dangų.

Gaisras kilo pastate, kuriame „Huawei“ ketino įrengti tyrimų bazę, pranešė miesto savivaldybė, iš pradžių nurodžiusi, kad visi statybininkai buvo evakuoti.

Visgi kiek vėliau penktadienį paskelbtame pareiškime vyriausybė paskelbė, kad „ugniagesiams atlikus kruopščią apžiūrą, pastato viduje buvo rasti trys žmonės“.

Nustatyta, kad žuvusieji buvo už pramoninio parko valdymą atsakingos bendrovės darbuotojai, pranešė vyriausybė.

Gaisrą gesino 140 ugniagesių, sakoma vietos priešgaisrinės tarnybos atskirame pranešime.

Valstybinės žiniasklaidos kanalo CCTV transliuotoje medžiagoje matyti, kaip iš mėlynos ir baltos spalvų pastato kyla tamsūs dūmų debesys.

Naktį socialiniuose tinkluose pasklidusiose valstybinio transliuotojo darytose nuotraukose buvo matyti jau pajuodęs pastatas, apsuptas priešgaisrinės tarnybos mašinų.

„Huawei“ teigimu, pastatas buvo „plieninė konstrukcija ir dar nebuvo pradėtas naudoti“, sakoma miesto administracijos oficialioje paskyroje socialinėje žiniasklaidoje.

Pagrindinis „Huawei“ biurų miestelis yra pietiniame Šenzeno mieste, tačiau netoliese esančiame Donguane stovi didelis biurų kompleksas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite