Angle down Atgal

Užlieknės bendruomenės dėmesys – aplinkos tvarkymuisi

Liepos 25 d., antradienį, Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) administracijos direktoriaus pavaduotojas Eimantas Salatka ir Tirkšlių seniūnijos seniūnas Juozas Kungys Užlieknės bendruomenės pirmininko Virginijaus Žalkausko kvietimu apžiūrėjo, kaip Užlieknėje tvarkomos seniūnijai priklausančios teritorijos.

Tapkite mūsų draugu „Facebook“ ir sekite svarbiausias naujienas!

V. Žalkauskas kalbėjo, kad pavasarį, vasarą ir rudenį kiekvienoje seniūnijoje svarbūs aplinkos tvarkymo darbai. Juos atlieka patys gyventojai, taip pat viešuosius darbus dirbantys asmenys. Tačiau norint, kad aplinkos tvarkymo darbai būtų atlikti kokybiškai ir laiku, dirbančius viešuosius darbus asmenis reikia nuolat prižiūrėti ir rodyti jiems, ką ir kaip daryti. Užlieknės bendruomenės pirmininkas įvardijo aktualią problemą – atvežamos ir pametamos šiukšlės šalia komunalinių atliekų konteinerių. Vietos bendruomenė, V. Žalkausko teigimu, bando su tuo kovoti – fotografuoja šiukšles atvežusių automobilių valstybinius numerius ir siunčia į seniūniją bei Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrių.

J. Kungys pasidžiaugė vietos gyventojų bendruomeniškumu, iniciatyvomis gražinti aplinką – žmonės noriai patys sodina ir prižiūri gėlynus be jokio atlygio.

Tirkšlių seniūnijos seniūnas ir Užlieknės bendruomenės pirmininkas susitarė, kad bendruomenės nariai padės prižiūrėti viešuosius darbus dirbančius asmenis ir toliau gražins gyvenamąją aplinką.

Mažeikių rajono savivaldybės admininstracijos Ryšių su visuomene skyrius

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite