Angle down Atgal

Už nuopelnus Lietuvai

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda Liepos 6-osios – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dienos proga už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir už jos vardo garsinimą pasaulyje valstybės ordinais ir medaliais apdovanojo Lietuvos ir užsienio valstybių piliečius.

Su džiaugsmu pranešame, jog tarp apdovanotųjų – ir kaišiadorietis. Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžių Prezidentas įteikė architektui Stasiui Petrauskui. Prezidento liepos 3-osios dienos dekrete „Dėl Lietuvos Respublikos ir užsienio valstybių piliečių apdovanojimo Lietuvos valstybės ordinais ir medaliais liepos 6-osios – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir tautiškos giesmės dienos proga“Stasio Petrausko nuopelnai Lietuvai pristatomi taip: „Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio grupės Kaišiadoryse iniciatorius, vadovas ir dalyvis; daugiau nei 30 Kaišiadorių krašto laisvės kovotojų, rezistencijos dalyvių, tremtinių, sovietinės valdžios sunaikintų kultūrinių ir religinių vertybių įamžinimo architektūrinių projektų autorius“.

– Šiandien matome daugybę įvairiausių sričių atstovų, kurių nuopelnai – aiškūs, neginčijami, išskirtiniai. Įvertinę jų darbus, dėkojame aukščiausio lygio pasaulio scenos žvaigždėms, žymiems Lietuvos ir užsienio valstybių mokslininkams, jaunimo švietėjams, istorijos tyrėjams ir puoselėtojams, meno kūrėjams, kultūros veikėjams, - apdovanojimų ceremonijoje kalbėjo Lietuvos Respublikos Prezidentas. Sveikiname ir didžiuojamės!

Atspindžių“ inf.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite