Angle down Atgal

Utenos rajono keliuose – naujas greičio matuoklis

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Utenos aps. VPK) pareigūnai pradeda vykdyti automobilių važiavimo greičio kontrolę nauju mobiliuoju greičio matavimo prietaisu, kurį nupirko ir perdavė Utenos rajono savivaldybė.

Pastarųjų metų statistiniai duomenys rodo, kad daug skaudžių eismo įvykių įvyksta dėl leistino greičio viršijimo. Vertindami statistinius duomenis, Utenos aps. VPK kreipėsi į Utenos rajono savivaldybę su prašymu padėti įsigyti mobilųjį greičio matavimo prietaisą.

Gruodžio 9 d. Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas Utenos aps VPK perdavė naudoti lazerinio greičio matavimo ir skaitmeninio vaizdo prietaisą. Taip pat prietaiso veikimas ir paskirtis buvo pristatyta visuomenei bei žiniasklaidos atstovams.

Utenos meras didžiavosi ilgamečiu ir efektyviu savivaldos ir Utenos aps. VPK bendradarbiavimu. Pabrėžė, kad Utenos rajono savivaldybė rūpindamasi gyventojų saugumu Utenos mieste įrengė ne tik viešojo stebėjimo kamerų tinką, bet taip pat drauge su policija bendradarbiauja įvairiuose prevenciniuose ir tarptautiniuose projektuose, socialinėse akcijose.

Utenos aps. VPK vadovas Vytautas Vaiškūnas atkreipė dėmesį, kad greičio matavimas Utenos rajone bus vykdomos prevencijos tikslais, eismo dalyvių elgesiui kontroliuoti ir formuoti teigiamus elgsenos pokyčius. Taip pat akcentavo, kad mobilus greičio matuoklis nėra sugalvotas komerciniais tikslais ir pareigūnai nesislapstys vykdydami greičio kontrolę. Jeigu bus nustatyta, kad įvyko mažiau eismo įvykių dėl leistino greičio viršijimo, tai reikš, kad norimi rezultatai yra pasiekti.

Greičio matavimas bus vykdoma atsižvelgiant į eismo įvykių analizę, gyventojų pranešimus.

Vairuokite saugiai!

comment Skaitytojų komentarai (3)

Taip pat skaitykite