Angle down Atgal

Utenoje vyks Lietuvos futbolo federacijos taurės finalo rungtynės

Rugsėjo 16 d. Utenos rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Tomas Danilevičius, LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius ir VšĮ futbolo klubo „Utenos Utenis" dalininkas Artūras Gimžauskas.

Svečiai susitiko su Utenos rajono savivaldybės meru Alvydu Katinu bei mero pavaduotoju Vitalijumi Šeršniovu, administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičiene, Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjo pavaduotoju, Utenio klubo valdybos nariu Alvydu Gražiu.

Susitikimo tikslas – aptarti rugsėjo 29 d. Utenio stadione vyksiančias Lietuvos futbolo federacijos taurės finalo rungtynes ir pristatyti pereinamąją taurę, kuri bus įteikta finale nugalėjusiai komandai. Kaip sakė Artūras Gimžauskas, pirmieji įrašai pereinamojoje taurėje padaryti dar 1947 m.

Susitikime taip pat buvo kalbama apie Utenos rajono savivaldybės ir LFF bendradarbiavimą, „Utenio" futbolo akademiją, jaunųjų futbolininkų ugdymą, Uteną – kaip regiono centrą. LFF prezidentas Tomas Danilevičius pabrėžė, kad federacijos trijų metų strategijoje yra numatyta skirti dirbtinę dangą vienam miesto stadionui. Alvydas Katinas, dėkodamas už LFF dėmesį Utenos sportui, sakė, kad šią danga dangą planuojama pakloti renovuojant Krašuonos progimnazijos stadioną.

Baigiantis susitikimui meras svečiams įteikė po L taško (laimės miesto) suvenyrinį ženkliuką. Tomas Danilevičius ir Edgaras Stankevičius pranešė, kad pereinamąja taure iki pat finalo liks Utenoje. Planuojama ją patalpinti viešoje miesto vietoje, kad buvo matoma visiems uteniškiams.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite