Angle down Atgal

Utenoje paminėta Europos judumo savaitė

Rugsėjo 16-22 d. d. minint Europos judumo savaitę, kurios tema buvo „Judumas – be jokios taršos“, Utenoje renginys vijo renginį.

Rugsėjo 18 d. Utenos valdybos Utenos aplinkos apsaugos inspekcija kartu su Utenos rajono savivaldybės (toliau – savivaldybė) administracijos Aplinkos apsaugos ir civilinės saugos skyriaus darbuotojais Aukštaičių gatvėje surengė akciją „Savaitė be automobilio“. Buvo stabdomos transporto priemonės, o jų savininkai bei keleiviai kviečiami visą savaitę važiuoti be automobilio arba eiti pėsčiomis, jiems padovanoti atšvaitai su Aplinkos ministerijos atributika.

Į rugsėjo 22 d. vykusią akciją „Dviračių žygis“ iš Utenos į Vyžuonas susirinko 98 dviratininkai. Dviratininkus pasitiko Vyžuonų bendruomenė su rudens gėrybėmis ir vaišėmis. Tą pačią dieną surengtas pėsčiųjų žygis iš Utenos į Vyžuonėlių dvarą Vyžuonėlių kaime.

UAB „Utenos autobusų parkas“ rugsėjo 22 d. nemokamai vežė keleivius. Autobusais minėtą dieną važiavo 534 keleiviai (ne judumo dieną – apie 411 keleivių).

Į judumo savaitės renginius aktyviai įsijungė ir rajono švietimo įstaigos.

Savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos ir civilinės saugos skyrius dėkoja organizatoriams, ypač savivaldybės Visuomenės sveikatos biurui, UAB „Utenos autobusų parkui“, visiems, dalyvavusiems Europos judumo savaitės renginiuose.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite