Angle down Atgal

Uteniškiai kviečiami dalyvauti akcijoje „Kalėdų šviesa“

Utenos rajono savivaldybė inicijuoja akciją „Kalėdų šviesa“ ir kviečia visus rajono gyventojus, bendruomenes, organizacijas, įstaigas, įmones puošti savo kiemus, namus, namų langus, vitrinas, įstaigų, įmonių pastatus.

Kalėdinėmis šviesomis nušvitęs miestas, seniūnijų miesteliai ir kaimai kiekvienam iš mūsų padovanos namų šilumą ir kompensuos bendravimo džiaugsmą, kurio šiuo sunkiu metu mums labai trūksta.

Rengdama akciją, savivaldybė yra numačiusi pagerbti ir apdovanoti prizais pačius geriausius, išradingiausiai ir kūrybiškiausiai pasipuošusius. Fotografuokite savo papuoštus ir šviečiančius namus, kiemus, įstaigas, vitrinas ir siųskite nuotraukas el. pašto adresu kaledosutenoje@gmail.com. Savivaldybės facebook paskyroje bus sukurtas nuotraukų albumas „Kalėdų šviesa“, kuriame bus galima balsuoti (paspaudžiant „patinka“) už labiausiai patikusias nuotraukas. Albumas bus nuolat pildomas naujomis nuotraukomis.

Nuotraukassiųsti galima iki sausio 5 d. Galima siųsti po tris kiekvieno objekto nuotraukas ir pridėti objekto aprašymą.

Nuotraukos bus skirstomos į dvi kategorijas: juridinių asmenų ir fizinių asmenų. Bus išrinktos ir įvertintos šešios daugiausia patiktukų surinkusios nuotraukos: kiekvienoje kategorijoje po tris.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite