Angle down Atgal

Uteniškiai kviečia V. Ušacką kandidatuoti į Prezidentus

Šį rudenį dalyvauti Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose pasišovė jau ne vienas žinomas politikas. Daugelis iš jų dar vis galvoja, tačiau kai kurie jau apsisprendė ir žada greitu metu apie tai pranešti tautai. Vienas iš jų uteniškiams ir visiems Lietuvos žmonėms puikiai pažįstamas ambasadorius Vygaudas Ušackas. Daugeliui žmonių Utenos krašte jis yra savas – uteniškis, nors gimęs Žemaitijoje. Čia jis jau daug metų šelpia senelių globos namus, prisideda prie Utenos krašto rotariečių veiklos, bendrauja su verslininkais, inicijuoja kaimo vaikų vasaros stovyklas, organizuoja įvairias konferencijas ir susitikimus.

Įdomu tai, kad „Misija Sibiras" projektas gimė šalia Utenos esančiuose Bajoriškiuose, kur V. Ušackas susigrąžino savo senelių turėtą žemės lopinėlį ir ten įsikūrė.

Utenos krašto bendruomenių vadovai, pasirašę kreipimąsi, kviečia ambasadorių V. Ušacką nelikti nuošalyje ir dalyvauti LR Prezidento rinkimuose, nes jo energija, sumanumas ir skleidžiama gera žinia, kurios labai reikia Lietuvai, labai svarbi mums visiems.
Kreipimąsi-kvietimą kandidatuoti į Prezidentus pasirašė Utenos rajono Leliūnų, Kaniūkų, Užpalių, Vilučių, Pačkėnų, Pakalnių, Tauragnų ir puikiai V. Ušackui pažįstamų Daugailių bendruomenių vadovai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite