Angle down Atgal

Unitaze pasislėpęs pusantro metro ilgio pitonas apkandžiojo vyro genitalijas

Austras patyrė nedažnai pasitaikančius sužalojimus po to, kai atsisėdusį ant unitazo jį apkandžiojo pusantro metro ilgio pitonas. Jis pabėgęs slėptuvei pasirinko nieko neįtarusio vyro klozetą.

65-erių metų vyras vos tik atsisėdęs ant klozeto pajuto skaudų suspaudimą genitalijų srityje. Pakilęs nuo klozeto vyras kaip reikiant nustebo pamatęs, kad į jį iš unitazo žiūri pitonas albinosas.

Pranešama, kad gyvatė priklauso kaimynui, iš kurio buto ji ir pabėgo. Gretimo buto klozete susirangiusio pitono vyras nepastebėjo iki tol, kol nebuvo jo apkandžiotas.

Nepageidaujamo svečio pašalinimui buvo iškvietas vietinis roplių ekspertas ir policijos pareigūnai.

Gyvatės apkandžiotas vyras išgabentas į ligoninę, kur gydyti genitalijų sužalojimai. Laimei, šie nebuvo sunkūs ir vyras atsipirko išgąsčiu.

Pitonų įkandimai nėra nuodingi, tačiau jie gali būti itin skausmingi. Pitoną iš unitazo ištraukęs roplių ekspertas gyvatę perdavė 24-erių jos šeimininkui.

Kaimynas savo bute be pitono albinoso specialiai tam skirtuose narvuose ir terariumuose laiko 11 nenuodingų gyvačių ir gekoną. Kaimynas nepastebėjo, kad pitonas buvo dingęs, kol jo negrąžino pareigūnai.

Pagal užsienio žiniasklaidą

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite