Angle down Atgal

Ukrainos kariuomenė: Rusija remontuoja geležinkelius Šiaurės Ukrainoje

Ukrainos kariuomenė sako, jog rusai bando taisyti pažeistas geležinkelio linijas Šiaurės Ukrainoje, kad išlaikytų tiekimo maršrutus.

Penktadienį paskelbtame atnaujinime Ukrainos ginkluotųjų pajėgų generalinis štabas teigė, kad „siekdamas pagerinti savo karių logistiką, priešas bando atkurti pažeistą geležinkelį“.

„Laikinai okupuotose Charkivo srities teritorijose įtrauktos 29 brigados iš Smolensko su specialia technika ir įranga geležinkelių infrastruktūros remontui“, – rašoma atnaujintame pranešime. Geležinkelis iš Rusijos į Charkivo sritį ir į pietus iki Iziumo yra svarbi tiekimo linija Rusijos puolimui.

Generalinis štabas pranešė, kad kitose vietose Rusijos pajėgos tęsia stiprų apšaudymą, bandydamos pradėti puolimą Slovjanske, Donecko srities mieste. Rusijos puolimo operacijos buvo vykdomos keliose gyvenvietėse aplink Severodonetsko miestą, kur Ukrainos gynyba buvo nuolat bombarduojama.

Atnaujintoje informacijoje priduriama, kad Rusijos pajėgos taip pat bandė nutraukti Ukrainos tiekimo linijas iš Bachmuto, kurios palaiko fronto linijos karius Severodonetsko srityje, tačiau jų puolimas prieš tris gyvenvietes buvo nesėkmingas.

Pagal užsienio žiniasklaidą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite