Angle down Atgal

Ukmergės vaikų lopšelis-darželis „Saulutė“ pasitiko 50-ąjį veiklos jubiliejų

Ukmergės vaikų lopšelis-darželis „Saulutė“ pasitinka solidų veiklos jubiliejų – mažieji ukmergiškiai šioje švietimo įstaigoje ugdomi jau 50 metų. Jubiliejaus proga „Saulutės“ bendruomenę šiandien pasveikino Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, administracijos direktoriaus pavaduotoja Dalė Steponavičienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Lolita Gerulskienė.
 

Saulutės“ šeima – didelė ir graži. Tai vaikučiai, auklėtojos, padėjėjos, virėjos ir visas personalas su direktore priešakyje. Ar pastebite, kai tik susirenkate visi kartu ir pradedate džiaugtis, danguje pasirodo saulutė. Noriu pasveikinti visą darželio bendruomenę su gimtadieniu, bei padėkoti už vieną iš sudėtingiausių ir sunkiausių darbų – darbą su vaikais. Visa jūsų darželio aplinka atspindi čia dirbančių žmonių nuoširdumą, jūs esate gerasis pavyzdys, kaip nuosekliai, kantriai ir atsakingai ugdyti mažąsias asmenybes“, - sveikindamas įstaigos bendruomenę sakė meras R. Janickas.

Savivaldybės atstovai į „Saulutės“ gimtadienį atvyko ne tuščiomis – įstaigos vadovei Gvidai Rinkevičienei įteikė gėlių puokštę, vaikams - didžiulį saldainių saldainį, o visai bendruomenei - Ukmergės miesto vėliavą bei skyrė lėšų įsigyti modernų šiltnamį.

„Saulutės" bendruomenę pasveikino ir buvusi ilgametė šios įstaigos vadovė Zita Šembergienė.

Susirinkusiuosius savo nuotaikinga muzikine programa linksmino žavusis kapitonas Flintas (Saulius Vilius Bartaška).

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite