Angle down Atgal

Ukmergės rajone – šiurkštūs medžioklės taisyklių pažeidimai

Ukmergės rajone bendradarbiaujant policijos ir aplinkos apsaugos pareigūnams nustatyti du asmenys, neteisėtai sumedžioję keturias stirnas.

Ukmergės aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai prie Ukmergės rajono policijos komisariato pradėto tyrimo dėl galimai neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais prisijungė po to, kai policijos pareigūnai aptiko galimų neteisėtos medžioklės požymių keliose Ukmergės rajone esančiose sodybose.

Aiškinantis įvykio aplinkybes, renkant įrodymus ir apklausiant pažeidimais įtariamus asmenis nustatyta, kad du asmenys sausio mėn. pabaigoje ir vasario mėn. pradžioje, pasinaudodami nelegaliai laikomais ginklais, neteisėtai sumedžiojo keturias stirnas: 1 jauniklį, 1 suaugusią patelę ir 2 suaugusius patinus.

Už tai pažeidėjams gresia baudos nuo 800 iki 1800 eurų kartu su transporto priemonės, kuria buvo gabenami neteisėtai sumedžioti žvėrys, konfiskavimu ir 5220 eurų žalos laukinei gyvūnijai atlyginimu. Taip pat dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Aplinkos apsaugos departamentas dėkoja policijos pareigūnams už sklandų bendradarbiavimą, o gyventopjams primena, kad apie pastebėtus aplinkos apsaugos pažeidimus, kitus nustatytų reikalavimų nesilaikymo atvejus, pastebėtus aplinkos apsaugos teršimo ar niokojimo atvejus galima skubios pagalbos tarnybų telefonu 112 arba tiesiogiai Aplinkos apsaugos departamentui telefonu 8 (5) 2732995.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite