Angle down Atgal

Ukmergėje patvirtinta 19 koronaviruso atvejų

Ukmergės rajono administracijos direktorius Darius Varnas penktadienį ryte savo socialinio tinklo Facebook paskyroje pranešė, kad šiuo metu Ukmergėje yra 19 koronavirusu susirgusių žmonių.

Per parą nustatyti 2 nauji atvejai. Užsikrėtusių medikų skaičius nepadidėjo, jų vis dar 8 iš visų sergančiųjų.

Ukmergėje nuo šio viruso jau užregistruotos 3 mirtys.

Vakar vykusiame Vyriausybės posėdyje nutarta kol kas neuždaryti miesto, netaikyti asmenų judėjimo apribojimų. Tačiau ukmergiškių prašoma susilaikyti nuo visų nebūtinų kelionių ir keliavimo po miestą. Kitų miestų gyventojai taip pat raginami susilaikyti nuo nebūtinų kelionių į Ukmergę.

Policijos ir jos partnerių bus paprašyta itin griežtai ir nuolat tikrinti, ar asmenys, kurie turi būti saviizoliacijoje, to laikosi. Lygiai taip pat bus stebima, ar visi gyventojai laikosi karantino reikalavimų. Piktybiškai to nepaisantiems ar ignoruojantiems bus taikoma atsakomybė.

Sveikatos apsaugos ministerijai nurodyta plėsti ukmergiškių testavimo apimtį. Ukmergėje taip pat bus įsteigtas mobilusis patikros punktas. Vietos medikams, savanoriams, policijos pareigūnams, savivaldybės darbuotojams ir kitiems bus skirtos papildomos apsaugos priemonės.

Be kita ko, suderinus su vietos savivaldybe planuojama dezinfekuoti pagrindines miesto gatves ir kitas vietas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite