Angle down Atgal

Ugniagesio gelbėtojo, platinusio narkotines medžiagas, byla perduota teismui

2019 m. spalio 15 d. apie 14.00 val. Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai Eišiškėse policinės priemonės metu sulaikė du Šalčininkų rajono gyventojus, sistemingai platinusius narkotines medžiagas.

Vienas iš sulaikytų - Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesys gelbėtojas, gim. 1990 m., bei kartu su juo buvo sulaikyta mergina, gim. 2000 m. Sulaikytųjų namuose atlikus kratą, buvo rasta ir paimta keliasdešimt folijos suktinukų su augalinės kilmės medžiaga, kanapėmis, 17 geltonų tablečių, taip pat elektroninės svarstyklės, metalinis smulkintuvas kanapėms malti, sėklų ir džiovintų augalų.

Dėl šio fakto Šalčininkų rajono policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 straipsnio 1 dalį dėl neteisėto disponavimo narktotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti. Ikiteisminį tyrimą kontroliavo ir jam vadovavo Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros 6-ojo skyriaus prokurorai.

Atlikus ikiteisminį tyrimą ir surinkus pakankamai duomenų, leidžiančių teigti, kad Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesys gelbėtojas, gim. 1990 m., laikė narkotines medžiagas, turėdamas tikslą jas platinti, prokuratūra perdavė baudžiamąją bylą teisminiam nagrinėjimui.

Už šį nusikaltimą gresia laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite