Angle down Atgal

UEFA neleis susitikti Ukrainos ir Baltarusijos futbolininkams

Ukrainos ir Baltarusijos komandos tarptautiniuose futbolo turnyruose ir Europos klubų varžybose bus atskirtos tol, kol bus nuspręsta kitaip, pranešė UEFA valdžia.

UEFA neleido Rusijai ir jos klubams žaisti turnyruose po invazijos į Ukrainą, tačiau Baltarusija tokių sankcijų nesulaukė, nepaisant to, kad palaiko invaziją. 

Baltarusijai buvo liepta žaisti namų rungtynes ​​už uždarų durų neutralioje teritorijoje, o dabar UEFA teigia, kad neleis Baltarusijos ir Ukrainos komandoms susitikti, kad būtų užtikrintas visų dalyvaujančių asmenų saugumas.

Ši žinia pasirodė likus savaitei iki Ukrainos futbolininkams pretenduojant patekti į pasaulio čempionatą – kitą trečiadienį jie žais su Škotija, o nugalėtojai po keturių dienų žais su Velsu dėl patekimo į finalą Katare.

Veiksmai prieš sportininkus ir komandas iš Rusijos ir Baltarusijos pastaraisiais mėnesiais sukėlė nesutarimų. Tarptautinio olimpinio komiteto vykdomoji valdyba vasarį rekomendavo neleisti abiejų šalių sportininkams ir komandoms dalyvauti tarptautinėse varžybose.

Tačiau tarptautinės teniso valdančiosios institucijos pranešė, kad šiemet Vimbldone nebus skiriami jokie reitingo taškai, čempionato organizatoriams pareiškus, kad neįtrauks Rusijos ir Baltarusijos žaidėjų. Šiuo metu vykstančiame „French Open“ turnyre dalyvauja abiejų šalių žvaigždės.

Pagal užsienio žiniasklaidą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite