Angle down Atgal

UAB „Interscalit“: „Grįžtame prie įprastesnio ritmo“

UAB „Interscalit“ pirmadienį pasidalijo naujausia informacija apie situaciją Šiauliuose koronaviruso židiniu tapusioje siuvimo įmonėje. 

„Šiandien grįžtame prie įprastesnio ritmo – po 14 dienų pertraukos vėl dirbame dviem pamainomis. Dar per 30 žmonių lieka izoliacijoje“, – išplatintame pranešime teigia įmonė.

„Izoliacijoje iš viso buvo beveik 100 žmonių, greitų sprendimų rezultatą pajutome jau praėjusią savaitę. Pasiteisino pastangos, kad žmonės kuo mažiau bendrautų su kitų brigadų darbuotojais, derintų pertraukėles kavai. Esame dėkingi tiek žmonėms, kuriems teko pabūti namuose, tiek greitus sprendimus priėmusiai ir įgyvendinusiai komandai“,- sako „Interscalit“ vadovas Marius Rakickas.

Pasak jo, dabar labai svarbu, kad kiekvienas darbuotojas laikytųsi drausmės, nes nuo kiekvieno priklauso, ar virusas vėl įsisuks į gamyklą.

„Kaukės, nuolatinis rankų plovimas ir atstumo laikymasis – pagrindinės saugojimosi priemonės darbe. Tikimės darbuotojų sąmoningumo ir už gamyklos ribų“, – vylėsi vadovas. 

Įmonės žiniomis, sergančių darbuotojų būklė nėra sunki.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite