Angle down Atgal

UAB „ IK Verslo grupė“ specialistai pataria apie PVC langų stiklo paketus, priežiūrą ir remontą

Šaltajam sezonui pasiruoškite iš anksto. Saugokite savo namų šilumą ir žiemą pasitikite jaukiuose namuose. Norintiems pažaboti vėją ir šalčius „IK verslo grupė“ bendrovė turi puikų pasiūlymą!

Šios įmonės komanda atlieka stiklo paketų keitimo, langų ir durų sandarumo reguliavimo, guminių tarpinių keitimo į kokybiškas vokiškas „Schlegel“ firmos poliuretano tarpines, ventiliacijos vožtuvų (išspręsite patalpų vėdinimo problemas) įstatymo darbus.

Norint saugoti šilumą namuose, būtina atkreipti dėmesį į stiklo paketą

Selektyvinio stiklo paketas – tai stiklas, padengtas plonu, plika akimi beveik nematomu metalų ir metalų oksidų sluoksniu, sulaikančiu šilumą. Tokiu būdu kambario šiluma atspindima atgal į kambarį kaip nuo reflektoriaus. Stiklo paketas su naujos kartos minkšto padengimo selektyviniu stiklu praleidžia į lauką apie 3 kartus mažiau šilumos nei paprastas stiklo paketas.

Kaip atskirti paprastą stiklo paketą nuo selektyvinio stiklo paketo?

Pats paprasčiausias būdas atskirti selektyvinį stiklą nuo paprasto – pridėti prie stiklo paketo uždegtą degtuką ar žiebtuvėlį. Tuomet galima stebėti, kaip stikle atsispindi keturios liepsnelės, iš kurių antroji liepsnelė yra tamsesnio atspalvio nei likusios trys. Kitas būdas – ieškoti žymėjimo 4GMP.

Jei stiklo paketo viduje matomas vandens garų kondensatas ir viduje pradėjo rasoti – stiklo paketo viduje nebėra apsauginių dujų ir toks stiklo paketas turi būti pakeistas nauju.

Atkreipkite dėmesį ir į esamas gumines langų tarpines

Guminių tarpinių galiojmo laikas 5-7 metai. Vėliau jos tampa neefektyvios ir praleidžia šaltį bei triukšmą. Netinkamai eksploatuojama guminė tarpinė praranda elastingumą, yra lengvai paveikiama temperatūrų kaitos: dėl karščio – prisilydo prie langų profilio, dėl šalčio – suskilinėja ir sukietėja, todėl lango izoliacinės medžiagos sandarumas sumažėja, padidėja triukšmas, sklindantis iš lauko.

Guminei tarpinei reikia papildomos priežiūros – reikalinga restauracija bent porą kartų per metus. Kai guminė tarpinė tampa kieta, ji nebėra efektyvi. Tik minkštos ir elastingos tarpinės gali užtikrinti šilumos ir garso izoliaciją.

Vokiškai „Schlegel“ firmos tarpinei suteikiama 5 metų garantija. Tarpinė nepraranda savo izoliacinių savybių daugiau nei 21 metus. Šiai tarpinei nereikia papildomos priežiūros visu eksploatacijos laikotarpiu. Žemas šilumos laidumo kooficientas (K) – 0.033w/mk.

Tarpinė atspari ultravioletiniasms saulės spinduliams, šalčiui, karščiui, cheminiams valikliams, todėl Jums nebereikės perstatinėti furnitūros į vasaros ir žiemos režimus.

Kodėl rasoja langai?

Viena iš priežaščių – nepakankamas patalpų vėdinimas. Patalpose susidaro drėgmės perteklius. Patalpos turi būti vėdinamos 24 val per parą, o ne, kaip daugelis mano, 10-15 min. per dieną. Dėl drėgmės pertekliaus ir prastos ventiliacijos, patalpose atsiranda pelėsis, pradeda kauptis bakterijos. Neišvėdintos patalpos turi įtakos ir miego kokybei.

Efektyvus patalpų vėdinimas padeda išvengti pelėsio. Geriausias pigus ir lengvas pasirinkimas norint pagerint patalpų ventiliaciją.– oro pritekėjimo langų vožtuvai. Vožtuvai yra lengvai montuojami, atstoja langų orlaides ir veikia labai efektyviai, išlaikydami aukštą patalpų oro kokybę ir kartu sureguliuodami santykinę oro drėgmę. Kiekvienoje patalpoje rekomenduojama įmontuoti po vieną ventiliacinį vožtuvą, kurį bet kada mechaniškai galima uždaryti, jei patalpoje pasidaro per šalta.

Oro pritekėjimo langų vožtuvai yra lengvai montuojami ir nebrangūs. Tai – puiki priemonė, atstatanti oro apykaitą, neleidžianti suprastėti oro kokybei, apsauganti nuo santykinio oro drėgnumo padidėjimo patalpose, vandens garų kondensato susidarymo ir pelėsio. Sureguliavę drėgmės lygį patalpose, stiprinsite savo imuninę sistemą ir taip išvengsite virusinių bei kitų ligų: astmos, sauso kosulio, nemigos, alergijų, kvėpavimo takų infekcijų bei pagerinsite miego kokybę. Drėgnos patalpos, pelijančios sienos, rasojantys langai taip pat bus pamiršti.

Jau šimtai žmonių pasinaudojo įmonės „IK Verslo grupė“ teikiamomis paslaugomis ir restauravo savo namų langus. Nepraleiskite progos ir Jūs!

Iki lapkričio 25 dienos suteiksime net 25 proc. nuolaidą*, išsikvietus mūsų įmonės konsultantą.

Siūlome lankstų atsiskaitymą: už paslaugas galite atsiskaityti išsimokėtinai iki 12 mėnesių.

Iškvietimas ir konsultacija – nemokama paslauga, net, jei ir atsisakysite rekomenduojamų, siūlomų sprendimų.

„IK verslo grupė“ telefonas – Šiauliuose 8 609 30242, 8 616 86099,

Padaliniai įsikūrę Vilniuje, Panevėžyje, Šiauliuose, Klaipėdoje.

*Nuolaida netaikoma stiklo paketams

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite