Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
× Man dar nėra
18 metų
×
Angle down Atgal

Tyrimas atskleidė populiariausius erotinius sapnus: ar teko tokius sapnuoti?

Erotinius sapnus sapnuoja kiekvienas – ir nesiginkite, kad tai netiesa! Britų mokslininkų atliktas tyrimas, kuriame dalyvavo 1 000 vyrų ir 1 000 moterų, atskleidė, kokius sapnus dažniausiai sapnuoja abiejų lyčių atstovai. Pasirodo, jų turinys labai skiriasi.

Pavyzdžiui, moterys dažniausiai sapnuoja erotinius sapnus, susijusius su artimais draugais. O tuo tarpu vyrų tarpe populiariausia sapnuoti apie seksą su... buvusiąja. Be to, net 93 proc. apklaustųjų sakė erotinius sapnus sapnuojantys reguliariai, o ketvirtadalis apklaustųjų teigė juos sapnuojantys kas kelias dienas.

Žinoma, svarbu atsiminti, kad neturėtumėte tokių sapnų vertinti pernelyg rimtai – jie visai nereiškia, kad realiame gyvenime to norėtumėte.

10 populiariausių erotinių sapnų moterų tarpe

Seksas su draugu
Seksas su kolega
Seksas su nepažįstamuoju
Seksas su dabartiniu partneriu
Partnerio neištikimybė
Seksas su buvusiuoju
Seksas su įžymybe
Seksas su bosu
Grupinis seksas
Seksas su nemėgstamu žmogumi

Beveik trys ketvirtadaliai apklaustų moterų sakė sapnavusios apie seksą su artimu bičiuliu, o 68 proc. dailiosios lyties atstovių yra pagalvojusius apie seksą su bendradarbiu. 62 proc. apklaustų moterų taip pat teigė svajojusios apie seksą su nepažįstamuoju, o 58 proc. sapnavo erotinius sapnus apie savo dabartinį partnerį. Penktoje vietoje atsidūrė sapnai, kuriuose partneris yra neištikimas – 57 proc. moterų apie tai yra sapnavusios.

10 populiariausių erotinių sapnų vyrų tarpe

Seksas su buvusia
Gėdingi erotiniai sapnai, kuriuose kažkas nepavyksta
Grupinis seksas
Seksas su įžymybe
Seksas viešoje vietoje
Partnerės neištikimybė
Sadistinis/mazochistinis seksas
Seksas su kolege
Seksas su drauge
Seksas su nepažįstamąja

Tyrimas, kurį atliko interneto svetainė „Illicit Encounters“, atskleidė, kad vyrų sapnai yra visai kitokie. Pirmoje vietoje atsidūrė erotiniai sapnai apie seksą su buvusia mylimąja – net 92 proc. vyrų yra apie tai sapnavę, palyginus su 54 proc. moterų. Antras pagal populiarumą vyrų sapnas buvo apie gėdą, patiriamą sekso metu. Apie tai yra sapnavę 76 proc. vyriškos lyties atstovų. Trečioje vietoje atsidūrė sapnai apie orgijas, kuriuos patyrė 72 proc. vyrų, bet kur kas mažiau moterų.

Sekso ir santykių ekspertė Jessica Leoni sako, jog moterys yra labiau linkusios sapnuoti erotinius sapnus apie pažįstamus ir artimus žmones, o vyrams patinka prisiminti savo „geriausius hitus“ – ankstesnius seksualinius santykius su pirma meile ar kitomis buvusiomis partnerėmis.

„Abiejų lyčių atstovai turi panašų nesaugumo jausmą, susijusį su galima partnerio neištikimybe. Be to, vyrai dažniau svajoja apie grupinį seksą negu moterys ir yra labiau linkę prisiminti savo ankstesnes nesėkmes lovoje“, – sako ji.

Parengta pagal metro.co.uk

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite