Autoriaus nuotr.
Angle down Atgal

Tvarkingumas ir ūkiškumas yra neatskiriami dalykai

Tai yra Etaplius.lt skaitytojo nuomonė, už kurios turinį redakcija neatsako.

Tvarkingumas ir ūkiškumas – neatskiriami dalykai. Netvarkingumas pagimdo neūkiškumą.

Kiek daug kartų kalbama ir rašoma apie tvarkingumą ir ūkiškumą, bet labai gaila, kad gana didelė dalis gyventojų to nesuvokia. Štai eidamas Gardino gatve pastebėjau senų rūbų ryšulius, kurie sumesti į krūvą. Šalia stovi speciali spintelė, kurioje nurodyta, ką galima mesti ir kaip dėti į tą spintą. Nežiūrint į tai, viskas metama tiesiog ant žemės. Juk ten gali būti ir gerų rūbų, kuriais galėtų pasinaudoti skurdžiai gyvenantys. Gal reikia atidaryti senų rūbų priėmimo sandėlį, kur būtų priimami seni rūbai, gal tada nemestų kur papuolė. Būtina įvesti tokią tvarką, kad niekas negalėtų mesti dėvėtų rūbų bet kur. Skirti baudas tiems asmenims, kurie būtų pastėbėti tai darant.

Kitas nesmagus dalykas – tai laisvosios prekybos vietos buvimas Pietinio rajono bulvare, visai arti Lyros gatvės. Pastatytas stalas visokiom daržovėm sudėti ir prekiauti. Bet tas stalas dažnai būna taip sulaužytas, kad gadina visą vaizdą.

Man atrodo, kad jeigu leidžiama bulvare prekiauti, tai turi būti tam reikalui paruošta tvarkinga vieta. Dar vienas gana įdomus dalykas. Šalia yra turgus Lyra, ten yra laisvų vietų, juk galėtų ten prekiauti. Bet prekeiviai skundžiasi, kad labai ten brangios vietos. Ir vis dėlto, man atrodo, viską galima padaryti, sureguliuoti tik tam reikalui reikia turėti noro, būti tvarkingiems ir ūkiškiems.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite