Angle down Atgal

„Tvarkietis“ Stasys Skalauskas įkliuvo: vyro namuose – 50 litrų naminės degtinės

Šilalės rajono tarybos ir „Tvarkos ir teisingumo“ frakcijos tarybos nariui Stasiui Skalauskui gresia dideli nemalonumai: pirmadienį vyras įkliuvo teisėsaugai, kai jo namuose rasta 50 litrų naminės degtinės. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Tarybos nariui gresia bauda arba laisvės atėmimas iki penkerių metų

Pirmadienio rytą Tauragės AVPK Šilalės rajono policijos komisariato policijos pareigūnai bendradarbiaudami su Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnais tikrino gautą informaciją apie galimai laikomą ir gaminamą naminę degtinę.

Patikrinimo metu, Šilalės rajone, Balsių kaime, pas vyrą, rasta ir paimta 50 litrų naminės degtinės. Kaip vėliau paaiškėjo, naminę degtinę įsigijo Šilalės rajono tarybos ir „Tvarkos ir teisingumo“ frakcijos tarybos narys Stasys Skalauskas.

Tęsiant tą patį tyrimą, atlikta krata pas kitą vyrą, gim. 1999 m., jo gyvenamojoje vietoje, Šilalės r., Juodainių k., ir rasta įkurta ,,nelegali“ gamyklėlė. Policijos pareigūnus nustebino radinys. Viso rasta apie 3 080 litrų brogės ir apie 713 litrų naminės degtinės bei naminės degtinės gaminimo aparatas. Asmenys sulaikyti, o alkoholis, brogė bei gaminimo aparatas konfiskuoti.

Kaip skelbia portalas defli.lt, su tarybos nariu, priklausančiu tarybos „Tvarkos ir teisingumo“ frakcijai, susisiekti nepavyko, tačiau situaciją pakomentavo partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininkas Remigijus Žemaitaitis:

„Man tai keista, aš jį pažįstu. Labai iniciatyvus, aktyvus bendruomenės narys. Net keista. Tikrai ne pardavimui, ne kažkam, nebent savo vartojimui, įsivaizduoju, – teigė R. Žemaitaitis ir net priminus, kad buvo rasta penkiasdešimt litrų pilstuko, nesistebėjo. – Gal broliui, gal seseriai, gal giminėms. Gal užpiltinę pasidarys. Nežinau.“

Partijos pirmininkas taip pat minėjo, kad bus sprendžiama, ar S. Skalauskas toliau galės likti „tvarkiečių“ frakcijoje.

S. Skalauskas BNS teigė negalintis komentuoti situacijos, nes vyksta ikiteisminis tyrimas.

„Negaminau, gaminimo nevyko. Paskambinkite po mėnesio“, – sakė tarybos narys.

Jis patvirtino, kad artimiausiu metu ketina aptarti situaciją su savivaldybės meru, „tvarkiečiu“ Algirdu Meiženiu.

Meras BNS sakė, kad S. Skalauskas pakenkė tarybos reputacijai. Jis žadėjo svarstyti politiko elgesį bei apskritai galimybes likti taryboje.

„Dar reikia įsigilinti į teisės aktus, nes mano darbo praktikoje tai pirmas toks atvejis, todėl negaliu dar pasakyti, kaip bus elgiamasi, bet elgsimės, kaip numato teisės aktai. Tai – akivaizdus pažeidimas, jei konstatavo policija. Ko gero, bus jo kaltė, jei rasta 50 litrų“, – teigė A. Meiženis.

Parengta pagal Tauragės AVPK ir BNS inf.

comment Skaitytojų komentarai (2)

Taip pat skaitykite