Angle down Atgal

Tu­ri­nin­gam vai­kų lais­va­lai­kiui – va­sa­ros sto­vyk­los mies­to bib­lio­te­ko­je

Pra­si­dė­jus vai­kų va­sa­ros ato­sto­goms, pra­de­da­ma gal­vo­ti, ko­kių veik­lų ga­li­ma pa­siū­ly­ti ma­žie­siems šiau­lie­čiams, kad jų ato­sto­gų lai­kas bū­tų kuo įdo­mes­nis, nau­din­ges­nis, tu­ri­nin­ges­nis. Apie ma­žų­jų poil­siau­to­jų lais­va­lai­kį pa­gal­vo­jo ir Šiau­lių mies­to sa­vi­val­dy­bės vie­šo­ji bib­lio­te­ka.
 

Siekiant didinti vaikų užimtumą vasaros atostogų metu, skatinti kūrybiškumą, bendruomeniškumą, prasmingą laisvalaikio praleidimą, bibliotekoje bus organizuojamos nemokamos 2 valandų trukmės vasaros stovyklėlės ir edukaciniai užsiėmimai, finansuoti Šiaulių miesto savivaldybės.

Lauks savaitinės stovyklos

Birželio 13–17 d. Vaikų literatūros skyriuje (Gvazdikų tak. 8) prasidės valandinė stovyklėlė „Vasaros startas“ 8–12 metų moksleiviams. Kaip pasakoja skyriaus vedėja Rima Matulevičiūtė, vaikai bibliotekoje ne tik smagiai praleis laiką, bet ir įgaus naujos kūrybinės patirties: „Suprantame, kad vasarą tėvai ieško, kur įdomiai ir turiningai vaikai leistų laisvalaikį, tad šiemet biblioteka kviečia į kūrybinius įgūdžius lavinančias veiklas, kurias ves ir bibliotekos darbuotojai, ir profesionalūs edukatoriai ir menininkai.“

Tad stovyklos metu veiklas vaikams ves edukatorė Kristina Turosevičiūtė, grafikė Sandra Sucharevičiūtė, aktorė Jūratė Levickaitė ir kt. Informacija ir registracija į stovyklą tel. (8 41) 552 894.

O paskutinį vasaros mėnesį, rugpjūčio 1–5 dienomis, Lieporių filiale (Tilžės g. 36) 7–12 metų vaikų lauks valandinė stovyklėlė „Etnomozaika bibliotekoje“. Daugiau informacijos apie stovyklą ir registracija bus liepos mėnesį.

Vyks ir pavieniai užsiėmimai

„Aido filiale (Aido g. 27) visą vasarą, birželio–rugpjūčio mėnesiais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais po 2 valandas 7–10 metų vaikų lauks edukaciniai-kūrybiniai užsiėmimai „Atradimų biblioteka“: karoliukų ir apyrankių vėrimas, stalo ir lauko žaidimai, viktorinos, skaitymai, piešimas ant asfalto kreidelėmis, pažintis su išmaniosiomis technologijomis, susitikimai ir daugybė kitų lavinančių veiklų ir įdomybių. „Vaikai ras sau smagių veiklų netoli nuo namų esančioje bibliotekoje. Tad įvairiomis veiklomis biblioteka skatins kultūrinį-edukacinį mažųjų užimtumą vasaros metu“, – pasakoja „Aido“ filialo vedėja Laimutė Šileikienė. Informacija ir registracija į užsiėmimus tel. (8 41) 552 670.

„Spindulio“ filiale (Spindulio g. 5) liepos antradieniais–ketvirtadieniais bus organizuojami 2 valandų užsiėmimai 8–12 metų vaikams „Atrask vasaros džiaugsmą bibliotekoje“. „Vaikai savo laisvalaikį bibliotekoje leis dalyvaudami įvairiose edukacinėse, STEAM veiklose, lavins savo kūrybiškumą ir susiras naujų draugų. Tad labai lauksime jaunųjų vasarotojų, norinčių smagiai ir naudingai praleisti laiką“, – pasakoja užsiėmimų organizatorė, bibliotekininkė Viktorija Jocaitė. Informacija ir registracija į užsiėmimus tel. (8 41) 545 013.

Kviečiame vasarą leisti linksmai ir turiningai Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje!

Daugiau informacijos apie organizuojamas vasaros veiklas vaikams galima rasti bibliotekos svetainėje www.smsvb.lt.

Vasaros užimtumo veiklos organizuojamos įgyvendinant Šiaulių miesto savivaldybės finansuotą priemonę „Mokinių vasaros užimtumo programa „Linksmai ir turiningai“.

 

Reklama
Reklama
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite